Apie mus Kontaktai
Sekite mus: Facebook Instagram

John Deere 1270G medkirtė

Medkirtė John Deere 1270G sunaudoja žymiai mažiau kuro nei jos pirmtakas modelis E, bet išvysto didesnę galią. Mažesnis kuro sunaudojimas iš pirmo žvilgsnio mums gali pasirodyti ne toks svarbus – tačiau įsivaizduokime kiek kuro sutaupysime per visą medkirtės gyvavimo laiką!!!

  • Medkirtė 1270G yra efektyvi, universali bei produktyvi;
  • Turi tvirtą bei tikslią medžių kirtimo galvutę;
  • Sumontuota CH7 tvirta strėlė;
  • Pasižymi puikia darbine aplinka operatoriui.

John Deere 1270G medkirtės lankstinukas

Efektyvi ir ekonomiška 1270G

Padidinta variklio galia yra sąlyginai didelė šešiaratėse mašinose, nes ji dabar yra lygiai tokia pati, kaip ir aštuonratėse mašinose, taigi ji yra 200 kW, kai anksčiau buvo tik170 kW. Sukimo momentas taip pat buvo padidintas: padidėjo 17% šešiaratėse mašinose 6WD ir 5% aštuonratėse 8WD. 
John Deere G-serijos mašinose sumontuoti varikliai atitinka EURO4/FT4 išmetamųjų dujų emisijos standartą.  Euro 4 emisijai pasiekti variklio skyriuje buvo sumontuoti  (DPF filtras ), katalizatorius (DOC), bei mašinos rėme AdBlue skysčio bakas. Taigi to pasekoje nereikėjo padidinti variklio gaubto, nes viskas tilpo po juo. Ir operatoriaus matomumas į darbinį plotą išliko toks pat geras, kaip ir buvo anksčiau.
Pertvarkytame 1270G variklyje buvo padaryta keletas patobulinimų, sumontuoti nauji valdymo moduliai bei išvedžiota nauja elektros laidų pynė. Aukštos kokybės elektros jungtys sumažino galimus elektros sutrikimus o nauji valdymo moduliai padidino mašinos valdymo sistemos efektyvumą.
Galima pasirinkti mašiną su fiksuota arba sukama kabina, kuri dar gali turėti išsilyginimo funkciją(leveling). Patobulintoje besisukančioje kabinoje atsirado daugiau vietos operatoriaus kojoms, o kabinos interjerui naudojamas geresnės kokybės medžiagas dabar daug lengviau nuvalyti.  Nuo šiol 1270G mašinoje visada sumontuota galios valdymo sistema (ang. Processing Power Control (PPC)) – su kuria lengva ir paprasta reguliuoti mašinos galią bei kuro suvartojimą skirtingomis darbinėmis sąlygomis. 

TimberMatic H-16 valdymo programa G-Serijos medkirtėse yra patikima, su ja lengva valdyti mašiną bei atlikti reikiamus veiksmus, o taip pat valdyti informaciją apie atliktus darbus. Ši  programa atlieka medžio matavimus yra atsakinga už pjovimo funkciją bei bazinius mašinos nustatymus. Kiekvienas operatorius gali lengvai susikonfiguruoti mašinos darbinius parametrus pagal savo norą, ko pasekoje darbas su sia mašina tampa greitas ir lengvas. 
Keletas sprendimų palengvino mašinos 1270G aptarnavimą. Pvz. dabar sureguliuoti variklio vožtuvus užtrunka per pus trumpiau, nei buvo iki šiol. John Deere tikslas yra užtikrinti mašinos patikimumą ir didelį produktyvumą. Mūsų serviso tarnyba bus šalia Jūsų, padės aptarnauti Jūsų mašiną, pateiks reikiamas detales bei atliks remonto darbus.

  G-Serijos mašina yra daugiau nei paprasta mašina!!!.

Pagrindiniai techniniai parametrai

Du hidrosiurbliai 190 ir 180 cm3
Strėlės ilgiai 8,6 /10/11,7 m
Maksimali galia 200 kW
Galimos kirtimo galvutės tinkančios šiam modeliui H413, H414, H270, H480C ja H415
atgal