Geriausiai įvertinti krautuvų gamintojai

Krautuvų pritaikymas šiandien yra galimas labai įvairiose srityse, tačiau taip buvo tikrai ne visada. Krautuvas yra ganėtinai naujas išradimas – pirmasis šiuolaikinę techniką primenantis įrenginys buvo sukurtas 1954 metais, ir nuo to laiko ši technika buvo nuolat tobulinama. Šiandien turime galimybę rinktis iš daugybės įvairių krautuvų modelių, o jų gamintojų pasirinkimas yra tikrai labai didelis. Jei dvejojate, kokio gamintojo krautuvai galėtų geriausiai pasiteisinti, pravartu apžvelgti geriausių įvertinimų sulaukusių įrenginių dešimtuką, ir galbūt tai padės paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą.

1. Caterpillar (JAV)

Caterpillar – tai Amerikos krautuvų gamintojas, kuris yra puikiai vertinamas visame pasaulyje. Ši bendrovė projektuoja ir gamina ne vien tik krautuvus, bet taip pat ir įvairią kelių tiesimo bei statybos techniką, mini ekskavatorius, variklius, ir t.t. Caterpillar įmonė buvo įsteigta 1925 metais, o šiandien ji patenka į stambiausių akcinių bendrovių sąrašą.

2. Komatsu (Japonija)

Komatsu – tai Japonijos kompanija, gaminanti įvairią statybinę ir karinę įrangą, krautuvus, įvairius pramoninius įrenginius, ir t.t. Šios bendrovės pavadinimas yra kilęs iš Japonijos miesto tokiu pačiu pavadinimu. Įmonė buvo įsteigta 1917 metais, o šiandien ši kompanija turi net 22 gamyklas įvairiose pasaulio šalyse.

3. Volvo Construction Equipment (Švedija)

Volvo CE – tai Švedijoje įsteigta kompanija, kuri gali pasiūlyti aukštos kokybės krautuvų, ekskavatorių bei kitos įrangos. Ši bendrovė buvo įsteigta 1832 metais, todėl per  beveik du šimtus gyvavimo metų jau spėjo užsitarnauti klientų pasitikėjimą.

4. Hitachi Construction Equipment (Japonija)

Hitachi Construction Equipment – Japonijos kompanija, kuri buvo įkurta 1910 metais. Šiandien tai yra viena didžiausių technikos gamintojų visame pasaulyje, kurios metinės pajamos siekia milijardines sumas.

5. Liebherr (Vokietija)

Liebherr – 1949 metais įsteigta bendrovė, kurios siūlomi krautuvai ir kita sunkioji technika sulaukia itin palankių įvertinimų. Šiandien Liebherr grupę sudaro daugiau nei 130 kompanijų visame pasaulyje, didelis dėmesys yra skiriamas naujausioms technologijoms ir gaminių funkcionalumui.

6. Sany (Kinija)

Nors gana dažnai manoma, kad kiniška produkcija visiškai neverta pasitikėti, tačiau tokia nuostata yra klaidinga. Sany – tai viena geriausiai įvertintų sunkiosios technikos gamintojų, kuri yra pelniusi pasitikėjimą įvairiose pasaulio šalyse. Ši bendrovė yra laikoma šešta pagal dydį sunkiosios technikos gamintoja pasaulyje.

7. Zoomlion (Kinija)

Zoomlion – tai ganėtinai nauja sunkiosios technikos gamintoja. Ši kinų bendrovė buvo įkurta 1992 metais, o šiandien Zoomlion gali pasiūlyti tikrai nemažą produkcijos pasirinkimą. Ši kompanija koncentruojasi ties 11 pagrindinių prekių grupių ir gali pasiūlyti net 1200 skirtingų produktų. Tame tarpe frontaliniai ir teleskopiniai krautuvai.

8. Terex (JAV)

Terex – tai 1933 metais JAV įsteigta bendrovė, kuri šiandien yra puikiai žinoma visame pasaulyje. Ši kompanija siūlo sunkiąją techniką įvairioms pramonės šakoms (statyboms, karjerų eksploatavimui, perdirbimui, energetikai, kasybai, transportavimui, komunalinėms paslaugoms, ir t.t.)

9. Dooson Infracore (Pietų Korėja)

Dooson Infracore – Pietų Korėjos kompanija, įkurta 1896 metais. Šiandien ji yra puikiai žinoma įvairiose pasaulio šalyse, o didelis produkcijos pasirinkimas leidžia vartotojams pasirinkti tinkamiausią sunkiąją techniką (gaminami ekskavatoriai, krautuvai, ir t.t.)

10. John Deere (JAV)

John Deere – 1837 metais įkurta bendrovė, kuri yra užsitarnavusi puikią reputaciją visame pasaulyje. Itin didelio populiarumo yra sulaukusi John Deere žemės ūkio ir miško technika, kuri džiugina ne tik dideliu produkcijos asortimentu, bet taip pat ir naujausiomis technologijomis.

Atgal