Apie mus Kontaktai
Sekite mus: Facebook

Matavimo įrankiai

„SIA INTRAC Latvija“ yra oficialus „Haglof Sweden“ ir „Tarmet Oy“ atstovas Latvijoje, kuris siūlo:

  • atstumo matavimo prietaisus;
  • aukščio matuoklius;
  • žergles;
  • elektroninius skersmens matavimo prietaisus;
  • prietaisus, skirtus nustatyti medyno skerspločių sumą;
  • amžiaus grąžtus;
  • „Mantax“ žymėjimo sistemas;
  • medienos žymėjimo juostas.

 

„Walktax“ atstumo matavimo įrankiai

„Walktax“ siūlinis tolimatis – miškininkų prietaisas, kuris naudojamas visame pasaulyje. Tai yra aukščiausios klasės priemonė, skirta patikimai ir patogiai matuoti atstumus lauke. „Walktax“ pasižymi auštos kokybės mechaniniu skaitikliu, kuris užtikrina patikimus matavimo rezultatus. Dėl savo paprastos ir sumanios konstrukcijos „Walktax“ yra nepakeičiamas tvarkant kraštovaizdį, dirbant keliuose ir inventorizuojant medžius.

„Mantax Digitech“ žerglės

„Mantax Digitech®“ II ir MD II yra naujoviškos hibridinės žerglės, sukurtos produktyviam duomenų rinkimui ir naudojančios bevielį „Bluetooth®“ ryšį. MD II žerglės yra lengvos, tvirtos ir pritaikytos darbui lauke, tad turi daug privalumų. MD II žerglės sukurtos paprastam daugybės medžių duomenų rinkimui ir saugojimui. Saugoma informacija apie medžių rūšis, skersmenis ir aukščius. Žerglės labai universalios, o nustatymai gali būti pakeisti pagal naudotojo norus. Duomenų laukai gali būti aktyvuojami arba perkelti, taip pritaikant prietaisą prie kiekvieno naudotojo.  Kišeninio dydžio MD II kompiuterinis terminalas (sveria mažiau nei 140 g) gali būti atskirtas nuo matavimo skalės – ypač patogu, jei norite surinktus duomenis parsinešti namo ir, naudodamiesi USB kabeliu, sukelti juos į savo kompiuterį.

Duomenys taip pat gali būti persiųsti į delninius kompiuterius ir „Android“ telefonus ar planšetes. Informacija perduodama įmontuotu „Bluetooth®“ ryšiu, kuris prieinamas su daugeliu kompiuterių ir išmaniųjų telefonų. MD II taip pat gali būti naudojamas kaip virtuali klaviatūra, kurią pasitelkus, duomenis bevieliu ryšiu galima persiųsti į skaičiuokles, paštą arba SMS žinutes. „Haglöf Sweden®“ „MD II Com“ komunikacijos programa gali būti pasitelkta greitam ir paprastam duomenų perkėlimui iš MD II į kompiuterį. MD II surinkti medžių rūšių pavadinimai, inventorizacijos metodai ir atlikta duomenų analizė nurodomi „MD II Com“ programoje. Duomenys gali būti susieti su objektu ir programa leidžia vykdyti visišką inventorizaciją arba tirti tik pasirinktą plotą. Duomenys gali būti eksportuojami į Excel programą kaip tekstinis failas (txt) arba būti atspausdinami kaip medžių sąrašas, suskirstytas 1, 2 ar 4 cm klasėmis, papildytomis medžių ir sklypų pavyzdžių duomenimis. Taip pat galite pasirinkti, kad MD II surinktus duomenis pastoviai siųstu „Bluetooth®“ ryšiu.  


 
atgal