Apie mus Kontaktai
Sekite mus: Facebook Instagram

Medienos smulkintuvai Bruks

UAB "INTRAC Lietuva" yra oficialus BRUKS mobilių medienos smulkintuvų atstovas Lietuvoje. BRUKS kompanija turi daugiau kaip 40 metų patirtį  medienos smulkintuvų gamyboje. Mes siūlome aukštos kokybės BRUKS mobiliuosius smulkintuvus.

Bruks mobilus smulkintuvas 605

 605 tai kompaktiškas, didelio efektyvumo smulkintuvas skirtas gaminti skiedrai iš medžių šakų, medžių viršūnių, atskirų medžio dalių ir mažo bei vidutionio skersmens apvalaus medžio kamienų. Sujungus BRUKS kompanijos sprendimus su inovatyciomis idėjomis, BRUKS 605 smulkintuvas užtikrins skiedros kokybę.Tai pasiekiama dėka ištisinių peilių būgne, pilnai uždengto būgno ir BRUKS unikalaus padavimo mechanizmo. Smulkintuvą turėtų sukti apie 130-250 kW (180-330 AG) turintis variklis. Šį smulkintuvą lengva ir saugu naudoti bei aptarnauti. Jis turi savo atskiras hidraulikkos bei valdymo sistemas. Smulkintuvas gali būti sumontuotas ant vienos važiuoklės kartu su kranu bei konteineriu skiedrai. Šis BRUKS smulkintuvas 605 pasižymi labai dideliu našumu tarp savo klasės smulkintuvų yra kompaktiškas bei elegantiško dizaino.

Bruks mobilus smulkintuvas 605 PT

Tai yra tas pats smulkintuvas BRUKS 605, tik jis sukamas nuo traktoriaus darbinio veleno. Traktoriaus galia turėtų būti 130-250kW(180-330AG). Dažniausiai jis montujamas and dviašės važiuoklės kartu su kranu.

Bruks mobilus smulkintuvas 605 PT​C

Smulkintuvo BRUKS 605 PTC modifikacija reiškia, kad ant važiuoklės dar sumontuotas ir konteineris skiedrai bei kranas. Važiuoklė tokiam įrenginiui yra triašė. Važiuoklė  turi  vairuojamas ašis, ko pasekoje tampa manevringesnė.  Šis smulkintuvas taip pat turi savo atskiras hidraulikos ir valdymo sistemas ir yra pajungiamas prie traktoriaus per greito jungimo hidraulines movas. Dažniausiai šioje sistemoje naudojami 6 metrų ilgio konteineriai skiedrai. Sumontuotas hidraulinis kablys netgi gali išversti konteinerį su skiedra. Tinkamiausias traktorius šiam įrenginiui sukti turintis 130-250 kW (180-330 HP) galią. 

Bruks mobilus smulkintuvas 806

Smulkintuvas 806 yra populiariausias iš savo klaės smulkintuvų, jis gali dirbti nuo vilkiko variklio, ant kurio yra sumontuotas, arba turėti savo variklį, priklausomai nuo modifikacijos. Skirtas biokuro gamybai pramoniniu būdu, gamina akštos kokybės skiedrą ir yra labai efektyvus. BRUKS mobilūs smulkintuvai yra didelio našumo, patikimi ir ilgaamžiai.

Bruks mobilus smulkintuvas 806 ST

BRUKS 806 ST - tai smulkintuvas turintis savo variklį.  Smulkintuvas sukurtas smulkinti medžių viršūnes bei šakas, atskiras medžių dalis bei apvalią medieną, kurios skersmuo yra iki 50 cm. Paprastai šis smulkintuvas beria skiedrą tiesiai į skiedrovežį, nors gali ją berti į konteinerį bei tiesiai ant žemės. Dėl savo nedidelės masės lengvai montuojamas ant triašių vilkikų, priekabų arba ant hook-lift sistemą turinčių platformų. 

Bruks mobilus smulkintuvas 806 STC

Modelis 806 STC yra vienas iš BRUKS unikalių, labaiusiai pasiteisinusių, kūrinių.  806 STC  susideda iš didelio efektyvumo smulkintuvo su nuosavu varikliu, elektrinės ir hidraulinės sistemų bei konteinerio skiedrai. Pats smulkintuvas taip pat gali būti sumontuotas ant įvairių įrenginių, pavyzdžiui ant medvežės. Tokiu būdu smulkintuvas 806 STC gali pasiekti aukštą produktyvumo lygį, nes sumontuotas ant medvežės gali smulkinti tiesiai kirtavietėje, valdomas to paties vieno operatoriaus, kuris valdo ir medvežę. 

Bruks mobilus smulkintuvas 806 PT

Šis smulkintuvas 806 PT neturi savo variklio, todėl yra sukamas nuo vilkiko pavarų dėžės, per darbinį veleną ir diržinę pavarą. Vilkiko galia turėtų būti  apie 520–750 AG . Smulkintuvo elektros ir hidraulikos sistemos yra sujungtos su vilkiko sistemomis . Integruotas kranas su ilga strėle bei pasikeliančia kabina, atitinka paskutinius ergonomikos standartus.  Skiedrų išmetimo greitintuvas sumontuotas sukiojamame skiedrų išmetimo vamzdyje, yra efektyvus ir skleidžia mažiau dulkių darbo metu.

Bruks mobilus smulkintuvas 806 PTC

Tai tas pats smulkintuvas kaip ir  806 PT, tik ant vilkiko važiuoklės dar papildomai sumontuotas konteineris skiedrai. Raide C- reiskia container(konteineris) 

Bruks mobilus smulkintuvas 1006 ST

Naujasis BRUKS 1006 ST smulkintuvas atveria naujas galimybes biokuro gamyboje bei versle. Dėka mūsų 40 metų patirties ir klientų poreikių, mes sukūrėme dar tvirtesnį, galingesnį ir našesnį smulkintuvą.
Šakas, medžių viršūnes ar rąstus – ši mašina mielai  "valgo kaip skanius pusryčius"  ir tai gali daryti ištisą dieną.  

Smulkinimo pramonė iš miško pamažu keliasi į kitas vietas, steigiasi skiedrų terminalai. Su šiuo 1006 ST modeliu mes atitinkame visus biokuro gamintojų poreikius rinkoje. Šis 1006 ST smulkintuvas turi didesnį būgną, galingesnį variklį, platesnį padavimo stalą, ko pasekoje labai našiai gamina aukštos kokybės skiedrą.

atgal