MAFI terminaliniai vilkikai ir priekabos

 

“MAFI Transport-Systeme” GmbH specializuojasi sunkiasvorių transporto priemonių, skirtų konteineriams, puspriekabėms, krovininėms/ritininėms priekaboms ir specialioms konteinerių vilktims gabenti uostuose ir pramonėje, kūrime ir gamyboje.

Dešimtmečių patirtis ir daugybė žinių bei idėjų yra labai svarbūs norint pasiūlyti aukštos kokybės įrangą. MAFI ypatingą dėmesį skiria dialogui tarp klientų ir partnerių. Rinkos tyrimų ir glaudaus bendradarbiavimo su klientais dėka MAFI nuolat tobulina savo gaminius.

Sklandus MAFI transporto priemonių veikimas ir puikus MAFI klientų aptarnavimas užtikrina mažas eksploatacines išlaidas.

MAFI terminaliniai vilkikai dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę didelio našumo tarptautiniuose uostuose ir konteinerių terminaluose. Šiai reikliai pramonei reikalingas greitas, efektyvus ir patikimas MAFI aptarnavimo palaikymas, kad būtų išvengta veiklos sutrikimų ir padidintas pelningumas.

Tarp MAFI klientų automobilių, plieno, aliuminio ir popieriaus pramonės įmonės, taip pat logistikos centrų, tarptautinių jūrų uostų ir oro uostų kompanijos, tiekėjai ir logistikos paslaugų teikėjai.