MEDKIRTĖS

 

JOHN DEERE medkirtės – populiari miško technika, kuri pritaikyta medžių kirtimui. Medkirtė padeda greičiau, patogiau ir saugiau atlikti miško kirtimo darbus. Verta pagalvoti, kuri iš siūlomų medkirčių būtų tinkamiausia. Galime pasiūlyti keletą medkičių modelių. Atsižvelgdami į pagrindines medkirtės charakteristikas galėsite išsirinkti  tinkamiausios komplektacijos ir galios medkirtę Jūsų numatytiems darbams.

 

Medkirčių modeliai

 

JOHN DEERE 1070G – medkirtė su galios valdymo procesoriumi yra pritaikyta ankstyvajam medžių retinimui. Ši produktyvi medkirtė yra paprastai valdoma. Mažesnė 4 arba 6 ratų medkirtė yra labai manevringa ir gali prasibrauti net ir pro tankiausias miško vietas. 1070G medkirtė turi sumontuotą turbiną ir 6,8 l variklį.

JOHN DEERE 1170G – lengvai valdoma medkirtė, tuo pačiu ir ekonomiškai naudojanti kurą. Šio modelio medkirtės gali būti su 6 arba 8 ratais, jos patogios operatoriui. Šiose  medkirtėse montuojami 6,8 l varikliai su turbina bei itin galingi darbiniai siurbliai, kurie sukuria daugiau galios. Su šia medkirte galima dirbti trimis skirtingais galios lygiais.

JOHN DEERE 1270G – kurą tausojanti medkirtė, bet tuo pačiu išvystanti tikrai didelę galią. Medkirtėje sumontuota CH7 strėlė su tvirta kirtimo galvute. Dar viena svarbi šios medkirtės ypatybė – paprastas aptarnavimas, kuris nereikalauja didelių investicijų.

JOHN DEERE 1470G medkirtės techninės charakteristikos yra panašios kaip ir 1270 G modelio. Tačiau 1470G medkirtė turi didesnę (CH9) strėlę ir kiek kitokį priekinį rėmą. 1470G modelio medkirtė – didžiausia JOHN DEERE medkirtė. Ji pasižyminti tokiu pat valdymo patogumu, kaip ir kiti šio gamintojo medkirčių modeliai. Strėlės cilindrai sumontuoti lygiagrečiai medkirtės rėmo, tad buvo pagerinta tiek hidraulinių žarnų, tiek elektros instaliacija. Toks montavimo sprendimas leido pagerinti darbinio lauko matymą.

Visuomet padėsime jums išsirinkti tinkamiausią miško techniką. Jei kiltų klausimų, tiesiog susisiekite su pardavėju ir pasikonsultuokite. Gavus visą svarbiausią informaciją apie planuojamą įsigyti miško techniką, jos komplektavimo galimybes, papildomą įrangą – bus lengviau priimti sprendimą. Susisiekite: 

Vilma Venckutė
Miško technikos pardavimų vadybininkė
Telefonas: +370 686 04130
vilma.venckute@intrac.lt