Manitou teleskopiniai krautuvai

Manitou teleskopiniai krautuvai – gana dažnas pasirinkimas, kada norima užtikrinti pakankamą darbo našumą. Šių krautuvų pasirinkimas yra gana didelis, todėl svarbu atsižvelgti į tam tikrus svarbiausius kriterijus, ir tai padės atrasti palankiausias pasirinkimo galimybes. Taigi, kuo pasižymi įvairūs Manitou krautuvai?

Manitou MLT serijos teleskopiniai krautuvai

MLT serijos teleskopinis krautuvas yra pritaikytas žemės ūkiui. Jis pasižymi kompaktiška konstrukcija, kuri leidžia paprasčiau pravažiuoti siaurose vietose. MLT serijos teleskopinis krautuvas turi papildomą garso izoliaciją, garantuojančią ramų darbą daugybę valandų. Šios serijos teleskopinių krautuvų PREMIUM standartinę komplektaciją sudaro oro kondicionierius, automatinė variklio aušinimo sistema, kintamo debito hidraulikos siurblys, leidžiantis vienu metu atlikti iki trijų strėlės operacijų, pneumatinė sėdynė, automatinė visų ratų blokiruotė, šakės, cikloninis oro filtras. Taip pat yra siūlomos ir papildomos komplektacijos galimybės: strėlės amortizavimo sistema, hidrauliniai stabdžiai, priekabų prikabinimo sistemos, ir t.t.

Manitou MT serijos teleskopiniai krautuvai

Šie Manitou krautuvai yra pritaikyti lengvesniam ir dar produktyvesniam darbui statybos aikštelėje. MT serijos Manitou krautuvas išsiskiria tuo, kad jie yra nuolat vairuojami ir varomi keturiais ratais, todėl tai pagerina pravažiuojamumą bei patogesnį manevravimą net ir esant sudėtingoms sąlygoms. Šie Manitou krautuvai gali būti komplektuojami su įvairiais priedais: palečių šakėmis, kaušais – betono maišyklėmis, statybiniais kaušais, gervėmis, kėlimo kabliais, ir t.t. Palanku yra tai, kad MT serijos teleskopinis krautuvas turi greitą ir paprastą priedų keitimo sistemą, krautuvas yra pritaikytas įvairiems kėlimo darbams (taip pat yra tinkamas kelti žmones).

Rotaciniai teleskopiniai MRT serijos krautuvai

Manitou MRT serijos krautuvai pasižymi universalumu, tokie krautuvai gali būti pritaikomi atliekant įvairius darbus. Didelis šių krautuvų priedų pasirinkimas leidžia mašiną pritaikyti įvairios paskirties darbams.

Jei kyla klausimų, koks Manitou krautuvas gali būti geriausiu pasirinkimu, susisiekite su pardavėjais konsultacijai. Galite būti užtikrinti, kad specialistai jums galės patarti, kokios serijos teleskopinis krautuvas galėtų geriausiai pasiteisinti, todėl galėsite įsigyti labiausiai tinkančios produkcijos. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog susisiekti nurodytais kontaktais, ir netrukus gausite atsakymus į visus jums kylančius klausimus.

Čia galite pasitikrinti savo Manitou teleskopinio krautuvo degalų sunaudojimo sąnaudas Reduce program.