Apie mus Kontaktai
Sekite mus:

Facebook Google+ LinkedIn Instagram

Buldozeriai

DEVELON buldozeriai yra galingi ir lengvai valdomi. DEVELON buldozeriai turi efektyvią hidrostatinę pavarą, 2D sistemos reguliuojamus stūmimo peilius (verstuves), paprastą valdymą, ypač patogią operatoriaus kabiną ir puikų matomumą, kuris dar labiau padidina operatoriaus komfortą ir darbo našumą.

Vidutinio dydžio DEVELON buldozeris DD130 keičia požiūrį į gyvenamosios ar komercinės paskirties statybos darbus. Ši universali technika gali būti pritaikyta ir miškininkystėje, taip pat tiesiant pėsčiųjų takus ar kelius, įrengiant automobilių stovėjimo vietas. Visur kur reikia paruošti tinkamą pagrindą statyboms.

Buldozeris DEVELON DD130 sukūrtas optimaliam matomumui. Turėdamas nuožulnų variklio gaubtą, gale esantį radiatorių ir hidraulinės alyvos aušintuvą bei supaprastintą priekinę dalį, leidžia operatoriui mėgautis aiškiu vaizdu. Didelis kabinos langų plotas – puikus darbo teritorijos matomumas į visas puses. Nesvarbu, ar dirbsite perpildytoje statybvietėje, ar siaurose vietose, viską matysite puikiai.

Standartiškai montuojamos 2D sistemos pagalba su DEVELON DD130  buldozeriu bet kokius grunto lyginimo darbus atliksite greičiau ir lengviau. Nustatykite vieną įvestį, o sistema išlaikys peilio (verstuvės) nuolydį ir palengvins tikslų greideriavimą bet kokio lygio operatoriams, užtikrindama, kad baigtas darbas būtų atliktas efektyviau ir tiksliau. Nereikia jokių GPS ar lazerių, taupant laiką, medžiagas ir perdirbant nuo pirmo važiavimo iki galutinio lygio.

DEVELON buldozerio DD130 erdvi kabina, sukurta taip, kad būtų užtikrintas puikus komfortas ilgomis darbo valandomis. Su intuityviu 8 colių jutikliniu ekranu, galinio vaizdo kamera ir aukščiausios kokybės valytuvais jis yra efektyvus ir saugus. Reguliuojama pneumatinė sėdynė sumažina vibracijas nelygiose vietose – tai geriausias pasirinkimas siekiant komforto.

 

Modelis

Variklis

Siurblio
maks.
srautas
(l/min.)

Darbinis
svoris
(kg)

Variklio
galia
(kW/AG)

Maks,
greitis
(km/h)

DD130 Perkins 1204J 132 14 500  117 / 157 
atgal