Apie mus Kontaktai
Sekite mus: Facebook Instagram

Kirtimo galva H270 Serija II

  • Traukimas: 2 traukimo ritinėliai, didžiausias atsidarymas – 620 mm
  • Pjovimo skersmuo 650 mm
  • Svoris be sukimo įrenginio ir jungties 1350 kg
  • Genėjimas: 4 judantys, 1 slankus ir 1 fiksuotas peilis

 

„John Deere“ H270 II serijos tvirta ir pajėgi kirtimo galva yra skirta atkuriamajam kirtimui. H270 II serija turi ilgus genėjimo peilius bei didelį atsidarymo plotį. Kirtimo galvos su dviem traukimo ritinėliais tinkamos kreiviems kamienams. Dėl šios priežasties H270 II kirtimo galvos ypač tinka kietajai medienai pjauti, tačiau konstrukcija tinkama ir darbui su minkštąja mediena. 

"John Deere" H270 II serijos kirtimo galvos patobulintos naujais plieniniais briaunotais ritinėliais bei naujomis viršutinio peilio parinktimis, nauja darbo su kelmais parinktimi bei nauja darbo su keliais medžiais sistema.

Viršutinės platformos pjūklo dėžės kampas pakeistas siekiant išvengti sniego kaupimosi pjūklo dėžėje. Tvirtesnis vožtuvo dangtis rėme užtikrina geresnę apsaugą, yra lengvai atidaromas ir uždaromas.

H270 II serija gali kirsti iki 650 mm skersmens medžius. Peilio geometrija užtikrina kokybišką ir didelio, ir mažo skersmens medžių genėjimą. Plieniniai briaunoti ritinėliai garantuoja puikų sukibimą ir mažiausią įmanomą traukimo nuostolį.

atgal