Apie mus Kontaktai
Sekite mus:

Facebook Google+ LinkedIn Instagram

MOIPU ritinėliai

„Moisio Forest Oy“ tiekimo ritinėlius MOIPU kūrė daugiau nei tris dešimtmečius. Iš pradžių savo reikmėms, o vėliau ir kitiems miškininkystės specialistams. Geras sukibimas visada buvo svarbiausia padavimo ritinėlių charakteristika. 

Skirtingi padavimo ritinėlių modeliai turi skirtingas savybes. Renkantis tinkamus padavimo ritinėlius svarbu žinoti kokie reikalavimai jiems keliami? Ar tai maksimalus sukibimas, negilios spyglių žymės, o gal svarbiausia, kad būtų neužsikimštu dirbant su mediena stora žieve?

Šiuo metu galime pasiūlyti tris skirtingus MOIPU tiekimo ritinėlių modelius: Flex standard, Flex aggressive ir Steel

Kad ir kuriuos MOIPU tiekimo ritinėlius pasirinktumėte, nesuklysite!

Kodėl turėtumėte atkreipti dėmesį į savo padavimo ritinėlius?

 

Kertant medkirtės kirtimo galvutės medienos tiekimo, traukimo laikas svyruoja nuo 12 iki 18 % viso medkirtės darbo laiko, priklausomai nuo kertamo miško. 8 valandų darbo dieną 1–1,5 valandos tenka medienos tiekimui naudojant ritinėlius!
Taigi tiekimo ritinėliai turi didelę įtaką jūsų medkirtės produktyvumui ir patiriamoms išlaidoms. Jie įtakoja ir rąsto kokybę. Prasti kirtimo galvos tiekimo ritinėliai mažina našumą, didina išlaidas, prastėja rąstų kokybė. 

Ar galite sau tai leisti?

 

Unikali struktūra

MOIPU Flex ritinėliai: gumuotas ratlankis, sugriebimo plokštės, šoninės plokštės ir tvirtinimo varžtai.

MOIPU Flex volelius sudaro guma dengtas ratlankis, sugriebimo plokštės, varžtai ir šoninės plokštės. Surinkus ritinėlius, šoninės plokštės privirinamos prie ratlankio. Šoninės plokštės laiko suėmimo plokštes. Kartu su guma, šoninės plokštės leidžia sugriebimo plokštei prisitaikyti prie medžio paviršiaus.
Tvirtinimas varžtais leidžia lengvai pakeisti sugriebimo plokštes, jei jų spygliai būtų pažeisti.
Naujosios Flex ritinėlių suėmimo plokštės buvo šiek tiek sulenktos. Jų judėjimas yra 17 % mažesnis nei anksčiau. 
Varžtas, kuris naudojamas kaip ašis, suteikia 20 % daugiau atraminio paviršiaus. Taip pat varžtas iki galo užgrūdintas, nes anksčiau kaištis buvo tik paviršinio grūdinimo.

Dėl mažesnio judėjimo, didesnio guolio paviršiaus ir kietesnės ašies padavimo ritinėlių tarnavimo laikas pailgėja net ir sudėtingiausiomis salygomis!

 

Daugiau sukibimo, daugiau produktyvumo

 

MOIPU Flex tiekimo ritinėliai efektyvesni

Unikali MOIPU Flex ritinėlių konstrukcija leidžia jiems veikti kaip vikšrams. Šių ritinėlių sukibimo paviršius yra diesnis nei įprastinių. Didesnis sukibimo paviršius – didesnis našumas!
Vikšrą primenanti konstrukcija mažiau žaloja medieną, o tai ypač pastebima dirbant su mažo skersmens medžiais. Medžių viršūnės lūžta ne taip dažnai.

 

Gera kokybė, geriausias sukibimas

 

Su MOIPU Flex ritinėliais dirbsite efektyviau ir mažiau žalosite medieną.

Tiekimo ritinėliai palieka spyglių žymes,net jei medžiai yra lengvai apdorojami, tinkamai sureguliuota medkirtės galvutė ir ritinėliai yra nauji. Dažnai jau po 3 000 darbo valandų įprasti plieniniai ritinėliai praranda geriausią sukibimą. Nesvarbu, ar to priežastis yra susidėvėję ritinėliai, ar kieti medžiai, tam tikru momentu įprasti ritinėliai pradės slysti.
Kad ritinėliai neslystų, medkirčių operatoriai dažniausiai padidina tiekimo ritinėlių sugriebimo slėgį. Dėl to susidaro gilesnės (net iki 20 mm) smaigų žymės, padidėja kuro sąnaudos. Gilių smaigų žymių ypač nemėgsta faneros, medienos gaminių pramonė, nes didėja medienos nuostoliai.

 

Taupykite savo išlaidas

 

Pasirinkę MOIPU Flex volelius taupysite dviem būdais. 

Pirma – dirbdami mažesniu sukibimo slėgiu ir tuo pačiu turėdami geresnį sukibimą taupysite kuro sąnaudas.

Antra – MOIPU Flex ritinėlių gumos amortizacija slopina smūgius medkirtės galvutei apdorojant medieną, o tai tausoja kirtimo galvutės komponentus. 

​Pasirinkite MOIPU Flex ritinėlius ir patirkite mažiau prastovų bei išlaidų!

 

MOIPU Flex standard

 

MOIPU Flex standart ritinėlių sugriebimo plokštelė.

MOIPU Flex standard ritinėliai užtikrina puikų sukibimą, tuo pačiu sumažindami įmanomas smaigų žymes. Šie ritinėliai garantuoja, kad bus išpildyti net patys reikliausi rąstų kokybės reikalavimai. Jie tinka ruošiant medieną pramonei, kai keliami griežti reikalavimai medienos pažeidimo lygiui.

 

MOIPU Flex aggressive 

 

MOIPU Flex aggressive ritinėlių sugriebimo plokštelė.

MOIPU Flex aggressive ritinėliai užtikrina maksimalų sukibimą bet kurioje situacijoje. Šie padavimo ritinėliai populiarūs vietovėse, kuriose auga dideli ir sudėtingi medžiai. Keturių ritinėlių medkirčių galvutėse jie užtikrina puikų sukibimą, o tai padeda apdorojant maksimalaus dydžio medžius.

MOIPU Flex aggressive ritinėliai po žieve palieka tik 5-10 mm smaigų žymes. Didelis sukibimo paviršius užtikrina ilgalaikį sukibimą sudėtingomis sąlygomis visą ritinėlių naudojimo laiką.

Tai puikus paisirinkimas, jei siekiate, kad mediena būtų kiek įmanoma mažiau pažeista!

 

MOIPU Steel

 

MOIPU Steel padavimo ritinėliai.

Atvira MOIPU Steel padavimo ritinėlių konstrukcija garantuoja, kad smaigai visada sukibs ir nesvarbu kokia stora žievė. Dėl lengvos ir atviros konstrukcijos privalumų šie ritinėliai – puikus pasirinkimas dirbant su mediena stora žieve.

MOIPU Steel tiekimo ritinėliai.MOIPU Steel ritinėlių smaigai pagaminti iš Hardox dėvėjimui atsparios medžiagos, kuri užtikrina ilgą spyglių tarnavimo laiką. Dėl atviros konstrukcijos ritinėliai lengvi, o tai labai svarbu, kai krano ar medkirtės kirtimo galvos svoris yra ribojamas.

MOIPU Steel ritinėliai neslys dorojant net ir medieną storesne žieve. Atvira konstrukcija neleidžia volui užsikimšti žieve. Smaigai turi stabdymo paviršius 11 mm gylyje, taigi jie nesmigs giliau šios ribos. Smaigai turės pakankamai sukibimo net ir sudėtingiausiomis salygomis, bet vis tiek dirbsite kokybiškai! ​

Spygliai simetriški, taigi sukibimas puikus tiek traukiant rąstą pirmyn, tiek atgal!

 

MOIPU Extreme

 

Unikali MOIPU Extreme padavimo rtinėlių struktūra.

 

Unikali atviro tipo MOIPU Extreme padavimo rtinėlių struktūra ir smaigalių raštas garantuoja, kad išnaudosite visas savo medkirtės kirtimo galvutės galimybes. Dėl lengvos atviros, nesikemšančios medžio žieve, ritinėlių konstrukcijos – tai puikus pasirinkimas dirbant visomis sąlygomis.

MOIPU Extreme padavimo ritinėliai turi unikalų smaigų raštą.MOIPU Extreme padavimo ritinėliai turi unikalų smaigų raštą (laukiama patento). Smaigai nėra išdėstyti tiesia linija, kaip įprasta, briaunoje jie nėra vienoje eilėje, o pačios briaunos irgi išdėstytos ne viena eile abiejose centrinės plokštės pusėse. Parinkus tokį padavimo ritinėlių smaigų išdėstymą jų skaičius gali padidėti apytiksliai 60% daugiau nei standartiniuose padavimo ritinėliuose. Tuo pačiu išvengiant medžio žievės strigimo tarp smaigų.

Platesni  smaigai užtikrina didesnį sukibimą ir efektyvesnį rąstų traukimą, o tarpai tarp eilių ir atvira ritinėlių konstrukcija užtikrina puikų žievės iškritimą ir tai, kad padavimo ritinėliai neužsikimš žieve. Dėl smaigų formos MOIPU Extreme atviro tipo traukimo ritinėliai efektyvūs paduodant medieną abiem kryptimis.

 

UŽDARIEJI TRAUKIMO RITINĖLIAI   MOIPU Flex standard ir MOIPU Flex aggressive ATVIRIEJI RITINĖLIAI – MOIPU Steel

DIDESNIS NAŠUMAS

 • Didesnė traukimo galia.
 • Didesnis traukimo greitis.

MAŽESNĖS IŠLAIDOS

 • Didelis patvarumas.
 • Techninė priežiūra nėra reikalinga.
 • Geras sugriebimas, mažesnės sąnaudos.

PUIKI KOMPLEKTACIJA

 • Plieninės plokštės gumoms apsaugoti.
 • Lanksti guma, apsauganti kirtimo galvutę nuo smūgių.
 • Plieninės plokštės, padedančios apsaugoti rąstus nuo pažeidimų.
 • Medžių šakos neįstringa tarp krumplių.
 • Medžių žievė iškrenta pro tarpus, esančius tarp smaigų.
 • Pastovus, tvirtas sukibimas, neslysta.
atgal