Apie mus Kontaktai
Sekite mus:

Facebook Google+ LinkedIn Instagram

Polimerais modifikuoto bitumo (PMB) gamyklos

MARINI polimerais modifikuoto bitumo (PMB) gamyklos yra patikimos, labai efektyvios, kompaktiškos ir paprastos naudoti.

Jos skirtos bitumui modifikuoti polimerais, ypatingą dėmesį skiriant karšto asfalto mišiniams kelių, geležinkelių ir oro uostų statybose.

Karšto asfalto mišinių su polimeriniu modifikuotu bitumu (PMB) naudojimas pagerina kilimo ir tūpimo takų, lenktynių trasosų, kelių eksploatacines savybes, prailgina dangos tarnavimo laiką ir sumažina priežiūros poreikį.

Gamykla

 

Įrenginys yra specialiai sukurtas polimerinio bitumo modifikavimui, kurio našumas yra iki 40 t/h (teorinis pajėgumas su 5 % SBS granuliuoto polimero ir bitumo temperatūra 180 ° C). Įranga talpinama konteinerio tipo korpuse: tvirtesnė konstrukcija ir lengvesnis transportavimas.

Komplektavimas yra labai lankstus ir dėl specialaus išplanavimo gali būti pritaikytas bet kurioje darbo vietoje. Porcijinio tipo gamyba gali svyruoti nuo 1 iki 6 tonų, o praėjimų per malūną skaičius gali skirtis priklausomai nuo polimero procento modifikuojant bitumą.

 

Mišinio kokybės kontrolė

 

Bandymo metodas naudojamas nustatyti ar polimeras yra visiškai ištirpęs. „Ištempti sluoksniai“ kai į ploną išmaišyto bitumo sluoksnį žiūrima ar tolygiai praleidžiama šviesa (neištirpusios/padidintos dalelės atrodo kaip tamsūs taškai).

Polimeras visiškai ištirpsta, jei mišinyje nelieka fizinių polimero dalelių. Reikalingas laikas priklauso nuo ankstesnių etapų efektyvumo, pasirinkto bitumo ir pasirinkto polimero, tačiau dažniausiai nepriklauso nuo partijos dydžio.

Toks tikrinimo metodas aiškiai parodo rezultatus, tačiau norint nustatyti tikslią maišymo trukmę ir reikiamą praėjimų per malūną skaičių, reikia atlikti papildomus laboratorinius tyrimus, pvz., dinaminio klampumo bandymą.

Yra 4 svarbūs geros kokybės PMB kriterijai:

• bitumo kokybė;
• polimerų suderinamumas (dažniausiai naudojamas polimeras yra SBS); 
• malūno našumas (aukštos kokybės malūnas, turintis didelę galią, yra būtinas, kad polimeras ir bitumas idealiai susimaišytų)
• geras galutinio produkto maišymas (tai garantuoja du maišytuvai kiekvienoje talpoje).

 

atgal