Išplėstinės garantijos JOHN DEERE miško technikai

Vienas pagrindinių "John Deere Forestry" miško technikos gamybos principų - aukšta kokybė. Tai parodo ilgas šios technikos tarnavimo laikas. Tačiau sudėtingos sąlygos miške kartais gali kelti iššūkių net pačiai patikimiausiai technikai. Miško technika gali susidurti su įvairiomis netikėtomis techninėmis problemomis.

"John Deere Forestry" siūlo visapusiškiausius garantijų variantus rinkoje: standartines ir išplėstines garantijas.

 

Standartinės garantijos

 

Naujai miško technikai gamykla visada suteikia standartinę ir konstrukcijos garantijas. Standartinė garantija galioja pirmuosius metus arba 2000 moto valandų. Standartinė garantija apima medžiagų ir gamybos defektus visoms pagrindinės mašinos dalims, išskyrus eksploatacines medžiagas ir besidėvinčias dalis.

Kompanija JOHN DEERE tiki ir pasitiki savo mašinų kokybe, todėl gali suteikti geriausią rinkoje konstruktyvo garantiją kaip kokybės sertifikatą. Konstruktyvo garantija yra neatsiejama mūsų mašinų dalis jau du dešimtmečius – ilgiausia rinkoje!  Garantija apima visą bazinę mašinos konstrukciją:  priekinį ir galinį rėmus, vidurio sujungimo liejinį, kabinos pasukimo rėmą, strėlės pagrindą ir strėlę. Konstruktyvo garantija galioja pirmuosius 36 mėnesius arba 10 000 moto valandų. Konstruktyvo garantija taikoma prieš tai išvardytų komponentų medžiagų ir gamybos defektams.

Standartinė ir konstruktyvo garantijos visada yra suteikiamos jums įsigijus naują miško techniką. Garantijos galioja tuo atveju, jei laikomasi gamyklos nurodytos techninės priežiūros programos ir dokumentuojami techninės priežiūros darbai. Jei yra sudaryta miško technikos techninės priežiūros sutartis, šie reikalavimai įvykdomi automatiškai!

 

Išplėstinė garantija

 

Sudarę miško technikos techninės priežiūros sutartį, savo technikai galite įsigyti išplėstinę garantiją. Su išplėstine garantija galite būti ramūs, kai baigs galioti standartinė garantija. Yra trys skirtingi išplėstinės garantijos variantai. Ją galima įsigyti tik mašinai atskirai arba mašinai ir kirtimo galvai (medkirtės atveju).

Pilnos apimties garantija - visai pagrindinei mašinai taikoma garantija pratęsia standartinę pagrindinės mašinos garantiją iki techninės priežiūros sutarties laikotarpio pabaigos. Pilnos apimties garantija taikoma mašinos komponentams, išskyrus eksploatacines medžiagas ir besidėvinčias dalis.

Antras išplėstinės garantijos variantas taikomas jėgos pavarai ir hidraulinėms sistemoms. Jėgos pavara ir hidraulinė sistema yra du svarbiausi miško technikos eksploatavimo komponentai, garantija taikoma jiems abiem. Jėgos pavaros išplėstinė garantija taikoma varikliui, sankabai, pavarų dėžei, kardanams, tandeminiams vežimėliams, ašims ir pusašiams. O hidraulinės sistemos išplėstinė garantija taikoma siurbliams, važiavimo hidrovarikliui, hidrauliniam bakui, hidrauliniam aušintuvui ir cilindrams.

Trečias išplėstinės garantijos variantas yra medkirtės kirtimo galvos garantija. Ši garantija taikoma medkirtės kirtimo galvos pagrindiniam rėmui, paverčiamam rėmui, valdikliams, hidrauliniams vožtuvams, hidrauliniams cilindrams, ritinėlių hidrovarikliams, ritinėlių laikikliams, pjovimo juostos mechanizmui (išskyrus pjovimo hidrovariklius) ir ilgio matavimo įrangai (išskyrus daviklius).

Turėkite omenyje, kad visoms originalioms JOHN DEERE atsarginėms dalims, kai jas sumontuoja JOHN DEERE kvalifikuotas mechanikas, suteikiama daugiausia vienų metų garantija, netaikant darbo valandų apribojimo; o jei dalis sumontuoja kitas asmuo, taikoma 6 mėnesių garantija be jokių darbo valandų apribojimų. Ši techninės priežiūros dalių garantija visada skiriama originalioms JOHN DEERE dalims. Garantijos netaikomos eksploatacinėms medžiagoms.

John Deere miško technika pasižymi aukšta kokybe, ekonomiškumu ir produktyvumu. Turėdami „TimberCare“ techninės priežiūros sutartį, išplėstines garantijas ir naudodami originalias atsargines dalis bei alyvą galite būti ramūs ir sutelkti dėmesį į esminius dalykus. Jei kas nors nutiks, mes tuo pasirūpinsime – nepatirsite jokių nenumatytų išlaidų ir ilgų prastovų! 

 

IŠPLĖSTINĖS GARANTIJOS VARIANTAI:
• Pilnos apimties garantija
• Jėgos pavaros ir hidraulinės sistemos garantija (įtraukta į Pilnos apimties garantiją)
• Medkirtės kirtimo galvos garantija

Visas šias garantijas suteikia gamintojas.

 

Daugiau informacijos apie JOHN DEERE miško technikos išplėstines garantijas suteiks
UAB "INTRAC Lietuva" garantijų vadybininkas Rolan Makaganiouk.
Telefonas: +370 665 20884, el. paštas: rolan.makaganiouk@intrac.lt

 

 

Atgal