Apie mus Kontaktai
Sekite mus:

Facebook Google+ LinkedIn Instagram

WARATAH miško technikos priedai

UAB "INTRAC Lietuva" – oficialus WARATAH atstovas Lietuvoje. Siūlome įsigyti WARATAH kirtimo galvas, strėles medkirtėms ir medvežėms bei matavimo sistemas. Atliekame serviso paslaugas bei tiekiame atsargines dalis šio gamintojo įrangai.

Šio gamintojo įranga paplitusi visame pasaulyje ir pelniusi miško darbų vykdytojų pripažinimą.

WARATAH kirtimo galvos

Kirtimo galvos

WARATAH 200 serijos kirtimo galvos kietmedžio, spygliuočių ir žievės nuėmimui – našios ir tikslios.

WARATAH 400 serijos kirtimo galvos mišriems medynams ir kelių medžių kirtimui.

WARATAH 600 serijos kirtimo galvos naudojamos kietmedžiui ir spygliuočiams.

WARATAH strėlės ir kranai

Strėlės ir kranai

Medkirtėms WARATAH siūlo specialiai sukonstruotas strėles ir kranus. Šios miško strėlės ir kranai žymiai padidina darbo zoną ir galimybes dirbti arti medkirtės, taip pat užtikrina optimalų aukštį ir keliamąją galią. Siūlomi šie modeliai: CH6CH7CH9CH135S.

Medvežėms WARATAH tiekia specialiai sukonstruotas medvežių strėles ir kranus. Gamintojo strėlės ir kranai žymiai padidina darbo zoną ir galimybes dirbti arti medvežės, užtikrinant optimalų aukštį ir keliamąją galią.
Siūlomi šie modeliai: CF1CF5CF7CF7S,CF8.

WARATAH pakrovimo ir apdorojimo galvutės

Kirtimo galvutės

Su trumpesniais pakreiptais rėmais WARATAH kirtimo galvos pasižymi standartinių kirtimo galvučių atributais ir papildoma galimybe valdyti kelis rąstus. WARATAH 600 serijos kirtimo galvutės suderina tvirtumą ir tikslumą, naudojamos kietmedžiui ir spygliuočiams. Siūlomi modeliai: HTH623C LP ir HTH624C 4X4 LP.

WARATAH pjovimo galva

Pjovimo galvos

FL100 – neprilygstamas stiprumas ir universalumas. 

WARATAH FL100 pjovimo galvos atskiras valdiklis TimberRiteTM X-20 suteikia konfigūruojamus nustatymus, kad pagerintų galvos veikimą, našumą ir matavimo tikslumą. Funkcijos apima stiebo skaitiklį, pjovimo indikaciją, gamybos ataskaitas ir individualius operatoriaus nustatymus. Kartu naujos funkcijos suteikia didesnį lankstumą dirbant, o tai pagerina bendrą produktyvumą, nes operatoriams suteikia daugiau galimybių tinkamai išdėstyti medieną.

WARATAH matavimo ir valdymo sistema

Matavimo bei valdymo sistemos

TimberRite H-16 – palaikoma realaus laiko informacija, skirta internetiniam žemėlapių sudarymui, darbo procesų stebėjimui, analizei, automatizuotam belaidžiam duomenų perdavimui ar el. laiškams. Darbo ir remonto statistikai bei produktyvumo stebėjimui.

Galima konfigūruoti ekrane rodomą gamybos informaciją ir ataskaitas, palaikomos naujausios StanForD failų struktūros, užtikrinančios, kad duomenys galėtų keistis praktiškai su bet kokia profesionalia miško pramonės sistema. Be to, sistema turi pažangias diagnostikos galimybes, įskaitant nuotolinę prieigą.

 

atgal