CASE G serijos frontaliniams krautuvams - "GOOD DESIGN" apdovanojimas!

CASE G serijos frontalinius krautuvus pripažino ir pasaulinė dizaino bendruomenė. Šios serijos krautuvai gavo prestižinį "GOOD DESIGN" apdovanojimą, kurį įsteigė Čikagos architektūros ir dizaino muziejus ("Chicago Athenaeum") bei Europos centras architektūros meno dizainui bei urbanistikos studijoms ir tapo pastovios muziejaus ekspozicijos dalimi. Šis apdovanojimas vertingas ir dėl to, kad Case G serijos frontaliniai krautuvai nugalėjo daugiau kaip 500 kompanijų ir dizaino įmonių, kurios varžėsi dėl to paties apdovanojimo. 1950 metais įkurta "GOOD DESIGN" apdovanojimų programa, kurią dabar kasmet rengia muziejus, vertina dizaino meistriškumą 25 skirtingose kategorijose.

CASE G serija yra naujausios kartos, tačiau išbandyta įranga, kuri pristatė revoliucinį priekinio lango dizainą ir padidino operatoriaus komforto lygį, kai ji buvo paleista 2017 metais. Kabina nustato naujus komforto ir saugos standartus su operatoriaus aplinka bei valdymu, todėl tai yra intelektualiausias ir lengviausiai naudojamas prekės ženklas. Vientisas priekinis stiklas suteikia nepriekaištingą panoraminį vaizdą į priekį, o keletas galinio vaizdo išgaubtų veidrodėlių, plonas variklio gaubtas ir užpakalinė grotelės siūlo puikų galinio vaizdo matomumą.

Dizainas buvo svarbus produkto kūrimo proceso variklis, siekiant užtikrinti geresnį operatoriaus komfortą ir intuityvų G serijos frontilių krautuvų veikimą. Tai buvo pasiekta remiantis CNH pramoninio dizaino centro patirtimi ir ištekliais, o "GOOD DESIGN" apdovanojimas patvirtino aukštą dizaino kokybę, atsiradusią dėl šio dėmesio ir pastangų.

Daugiau apie frontalinius krautuvus galite sužinoti čia.

Atgal