MANITOU ULM serija – maži ir lengvi teleskopiniai krautuvai

MANITOU ULM sukurtas taip, kad jį būtų lengva naudoti ir transportuoti tarp ūkių ar nuomos kompanijų darbo vietų. Naujasis MANITOU ULM (Ulta Light Manitou) serijos teleskopinis krautuvas sveria mažiau nei 3 tonas. Šį mažą darbštuolį galima pakrauti į 3500 kg leidžiamo svorio priekabą.

Šis teleskopinis krautuvas sukurtas kaip „itin kompaktiškas“ krautuvas: jo plotis – 1,49 m, o aukštis – 1,92 m. Šioje serijoje yra du modeliai: MANITOU ULM 412 H keliamoji galia – 1,25 tonos, o MANITOU ULM 415 H – 1,5 tonos. Kėlimo aukštis – 4,3 m, priklausomai nuo pasirinkimo.

Krautuvai turi keturių ratų pavarą su svyruojančia galine ašimi, platų padangų asortimentą ir didelę 29 cm prošvaisą. Planuojama, kad gamintojas pirmuosius kratuvus klientams pristatys nuo 2022 m. trečiojo ketvirčio.

 

Mažas teleskopinis krautuvas

 

Nors MANITOU jau turi daugybę klientų statybų ir žemės ūkio sektoriuose, bet siekia pasiūlyti patogią darbo mašiną dirbti medelynuose, aplinkos priežiūros darbams, žirgų auginimo, dažininkystės, sodininkystės ūkiuose. Tuo pačiu šį teleskopinį krautuvą galima gabenti priekaba, nes pagalvota ir apie nuomos įmones, ieškančias paprastesnio lengviau transportuojamos technikos savo klientams.

MANITOU ULM galima transportuoti iki 3,5 t priekaba.
MANITOU ULM galima pervežti priekaba

 

20 priedų buvo specialiai sukurta šiems MANITOU modeliams: įskaitant kaušus, šakes, gyvatvorių pjoviklį, vazono laikiklį, šakų pjoviklį, didelių maišų laikiklį ir sniego peilį.

Šiuose krautuvuose įdiegta ir „Stop & Start“ funkcija, kas padeda taupyti degalus, mažinti mašinos nusidėvėjimą bei taršą ir užtikrinti saugumą.

 

Nauji techniniai sprendimai

 

Dėl antiemulsinio filtro 25 % sumažėjo hidraulinio bako talpa. Hidraulinis kompensatorius pakeistas elektroniniu kompensatoriumi, taip sumažinant hidraulinės alyvos poreikį ir mašinos svorį. Nuėmus kompensacinį cilindrą, taip pat sumažinamas transporto priemonės plotis, aiškina MANITOU, todėl lengviau judėti ankštose erdvėse, ypač įvažiuojant į ūkinius pastatus, kraunant šiaudų ryšulius ar manevruojant statybų aikštelėse, kai dirbama, pavyzdžiui, su blokelių ar plytų padėklais.

Mašinoje sumontuotas srauto paskirstymo skirstytuvas, kuris leidžia vienu metu atlikti kelis hidraulinius judesius. Daug dėmesio skirta ir krautuvo priežiūrai, nes dėl plačios variklio skyriaus angos bus lengva pasiekti pagrindinius variklio komponentus. Priešais variklį esantis liukas leidžia pašalinti šiaudus ar dulkes šalia radiatorių, o prieiga prie degalų ir hidraulinės alyvos bakų akių lygyje.

 

Viskas vairuotojo patogumui

 

Viduje operatorius turi netrukdomą 360 laipsnių vaizdą
360° netrukdomas vaizdas, patogus įlipimas – tai tik keli naujojo MANITOU ULM privalumai.

 

Viduje operatorius turi netrukdomą 360° vaizdą. Stogo grotelės pakeisto skaidriu, smūgiams atspariu polikarbonato stiklu, kuris puikiai atitinka saugumo standartų reikalavimus. Vaizdas į dešine nuo operatoriaus taip yra aiškus, nes hidraulinės žarnos yra strėlės viduje, o variklio dangtis yra apatinėje dalyje. Į kabiną įlipti dar paprasčiau, nes nėra jokio laiptelio.

MANITOU ULM serijos teleskopinio krautuvo polikarbonatinis stoglangis.
Stogo grotelės pakeisto skaidriu, smūgiams atspariu polikarbonato stiklu.

 

Informacija vairuotojui pateikiama prietaisų skydelio ekrane iššokančių langų forma. Standartiškai vairasvirtė yra ant porankio, o dvi ventiliacijos angos yra prie priekinio stiklo.

Siekiant didesnio vairavimo komforto buvo įdiegti automatiniai stovėjimo stabdžiai ir trys vairavimo režimai: dviejų ratų vairavimas – važiuoti dideliu greičiu; keturių ratų vairavimas – manevruoti mažose erdvėse; važiavimo krabu režimas – šoniniams manevrams.

 

MANITOU ULM specifikacijos:

Maksimali keliamoji galia: 1250 kg/1500 kg.

Kėlimo aukštis: 4,3m.

Maksimalus pasiekiamumas: 2,62 m.

Prošvaisa: 0,29 m

Krautuvo svoris: 2550 kg arba 2900 kg

Ratų bazė: 2,13 m

Visas ilgis: 3,47m

Plotis: 1,49m

Aukštis: 1,92m

Variklis: Yanmar 26,2 kW Stage V,

Maksimalus hidraulinis srautas: 48 l/min.

Manitou ULM pristatymas

 

Atgal