Miško technika

Miško technika: tipai ir pritaikymo galimybės

Miško darbų atlikimas tampa gerokai greitesnis ir sklandesnis, jei naudojama tinkama technika. Šiandien jos pasirinkimas yra tikri labai platus, tad nieko nuostabaus, jog ne visada yra paprasta apsispręsti, kokią įrangą vertėtų įsigyti ar išsinuomoti. Taigi, apžvelkime pagrindinius miško technikos tipus ir šios įrangos pritaikymo galimybes.

Medvežės

Medvežės – tai tokia technika, kuri leidžia kur kas paprasčiau transportuoti medieną. Ši įranga yra skirstoma į kelias klases: tai – mažos medvežės, kurių keliamoji galia svyruoja nuo 9 iki 11 tonų, vidutinio dydžio medvežės, kurių keliamoji galia siekia 12-13 tonų, ir didelės medvežės, kurios geba pakelti net 15-19 tonų krovinius.

Medkirtės

Medkirtės – labai populiari miško technika, kuri yra skirta medžių kirtimui. Medkirtės gali būti pritaikytos jaunų arba suaugusių medžių kirtimui, gali skirtis tokios įrangos manevringumas, kuro naudojimo ypatumai, ir t.t. Renkantis tokią miško techniką labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar ši įranga yra pakankamai galinga, nes nuo to priklausys tokios įrangos naudojimo efektyvumas. Pravartu pasidomėti, kokias pagrindines bei papildomas  funkcijas atlieka prekyboje siūlomos medkirtės, ir tai tikrai padės paprasčiau priimti sprendimą.

Miško traukėjai

Miško traukėjai kitaip dar vadinami skideriais. Tai – tokia miško technika, kuri palengvina pagrindinių miško darbų atlikimą, ir padeda sutaupyti laiko. Renkantis miško traukėjus būtina atsižvelgti į tai, kokia yra jų galia, kokia yra lyno traukiamoji jėga, ir t.t. Gana dažnais atvejais dėmesys krypsta ir į tai, kokie gamintojai gali pasiūlyti tokią produkciją, ir kokia yra šios technikos kaina. Pasirinkimo galimybių yra tikrai daug ir įvairių, todėl tai leis susiaurinti paieškas ir padės pasirinkti tinkamiausią produkciją.

Medienos smulkintuvai

Jei miško darbų atlikimas yra pakankamai didelių apimčių, medienos smulkintuvai bus vieni svarbiausių įrenginių. Nusprendus įsigyti medienos smulkintuvą svarbu atsižvelgti į tai, iš kokių medžio dalių galima gaminti skiedras, ar naudotis šiuo įrenginiu bus pakankamai patogu, ar smulkintuvas yra pakankamai kompaktiškas, ir t..t.

Pasitarkite su specialistais

Ne visada yra paprasta savarankiškai apsispręsti, kokia miško technika galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu, tad visuomet praverčia specialistų konsultacijos. Nesvarbu, kur rinksitės šią produkciją – fizinėse prekybos vietose ar internetu, bet kuriuo atveju turėsite galimybę pasitarti su konsultantais, kurie padės daug paprasčiau priimti vienokį ar kitokį sprendimą. Tam tikrose situacijose taip pat yra pravartu susirasti vartotojų atsiliepimų bei rekomendacijų, nes tai padės įvertinti, ar tam tikra miško technika tikrai yra verta jūsų investicijų. Internetinėje erdvėje visuomet galima rasti pakankamai daug naudingos informacijos, tad pasirinkti tam tikrą įrangą tikrai nebus pernelyg sudėtinga. Taigi, jei dvejojate, neskubėkite priimti tam tikro sprendimo – specialistų rekomendacijos ar vartotojų patirtis tikrai leis pasirinkti tinkamiausią miško techniką.

Apie miško techniką skaitykite plačiau

Atgal