Naujos kartos DOOSAN DX27Z-7 ir DX35Z-7 mini ekskavatoriai

DOOSAN paskelbė, kad pristato naujus DX27Z-7 (2,8 tonų) ir DX35Z-7 (3,9 tonų) Stage V reikalavimus atitinkančius mini ekskavatorius. Abu nauji modeliai užtikrina didesnį darbų diapazoną nei ankstesnės kartos mašinos. Taip pat šie mini ekskavatoriai turi didesnę keliamąją galią ir kasimo jėgą.

 

DOOSAN CONNECT telematika

 

Kita svarbi naujojo DOOSAN mini ekskavatorių asortimento savybė – standartiškai įdiegta naujausia 3.0 DoosanCONNECT sistemos versija, kuri suteikia ekskavatorių telematikos valdymo sistemą ir renka duomenis iš mašinose esančių jutiklių. DOOSAN mini ekskavatoriai DX27Z-7 ir DX35Z-7 dabar yra mažiausios šio gamintojo asortimento mašinos su sėkminga DoosanCONNECT sistema.

Naujas bendras naujos kartos DOOSAN mini ekskavatorių stilius, naujas platformos dizainas ir naujos viršutinės dalies DX27Z-7 ir DX35Z-7 konstrukcijos užtikrina didesnį patvarumą bei tvirtumą. Abiejų mašinų nulinės galinės dalies sukimosi konstrukcija leidžia jas idealiai pritaikyti darbui uždarose erdvėse statybos, kraštovaizdžio ir komunalinių paslaugų projektuose.

Abu DX27Z-7 ir DX35Z-7 modeliai yra varomi DOOSAN D17 Stage V reikalavimus atitinkančiais dyzeliniais varikliais, užtikrinančiais 18,4 kW (24,7 AG) galią esant atitinkamai 2400 ir 2200 aps./min. Dėl to naujieji mini ekskavatoriai siūlo didžiausią galią ir sukimo momentą savo klasėje ir tinka įvairiems tikslams, įskaitant sunkius darbus.

DX27Z-7 ir DX35Z-7 taip pat turi didelius hidraulinius srautus – atitinkamai 58 ir 74 l/min., kad būtų lengviau dirbti su priedais. Naujo dizaino liejiniai atsvarai užtikrina puikų mašinos balansą ir stabilumą dirbant. Abiejuose DX27Z-7 ir DX35Z-7 modeliuose galimi ilgų svirčių variantai su atitinkamais 60 ir 100 kg papildomais atsvarais.

 

Naujas buldozerio peilis ir buldozerio svirtis

 

DX27Z-7 ir DX35Z-7 mini ekskavatoriai turi naują buldozerio peilį, kuris užtikrina didesnį buldozerio kėlimo aukštį ir didesnį buldozerio kasimo gylį nei kitose rinkoje esančiose mašinose. Šie ekskavatoriai taip pat turi naują buldozerio peilio valdymo svirtį.

Mini ekskavatoriai DX27Z-7 ir DX35Z-7 pasižymi ne tik geriausiu našumu, universalumu, ilgaamžiškumu ir lengvu aptarnavimu 2–4 tonų ekskavatorių diapazone, bet ir turi naują didesnę ir erdvesnę kabiną, kuri užtikrina puikų operatoriaus komfortą ir patogesnį mašinos valdymą.

 

Daugiau DOOSAN mini ekskavatorių modelių ČIA.

 

Atgal