Šakiniai krautuvai

Šakiniai krautuvai: paskirtis ir pritaikymo galimybės

Šakinis krautuvas – tai motorizuota transporto priemonė su šakiniu keltuvu kroviniams perkelti arba pakelti. Tokia technika yra gaminama nuo XX amžiaus trečiojo dešimtmečio, ir per beveik šimtą metų spėjo smarkiai patobulėti. Šiuolaikiniai šakiniai krautuvai yra plačiai naudojami sandėliuose, logistikos centruose ir kitose vietose, kuriose gali būti reikalingas krovinių pakėlimas, perkėlimas ar pervežimas.

Šakinių krautuvų pritaikymo galimybės

Daugybėje modernių sandėlių bei logistikos platinimo centrų yra naudojama programinė įranga ir sandėlių automatizavimo sistemos, todėl įvairių operacijų atlikimas yra gerokai sklandesnis ir paprastesnis. Naudojama įranga padeda atlikti visapusišką paslaugų teikimą – atliekamas iškrovimas, komplektavimo suderinimas, kryžminis perkrovimas, ir t.t. Šiuose sandėliuose naudojamų krautuvų skaičius įprastai yra tikrai nemažas, nes būtent tai gali užtikrinti kur kas sklandžiau atliekamus darbus. Frontaliniai krautuvai įvairiuose sandėliuose neretai yra naudojami prekių iškrovimui, tačiau tai priklauso nuo prekių specifiškumo. Tokio tipo krautuvai neretai būna tikrai funkcionalūs, todėl juos renkantis reikėtų įvertinti, ar valdymas yra pakankamai patogus, kokie galimi šakių pločio nustatymai, ir t.t. Dažniausiai krovinių iškrovimas vyksta naudojant iškrovimo rampas, kurios yra pritaikytos tradicinėms puspriekabėms. Taip pat frontaliniai krautuvai gali padėti atlikti įvairias operacijas sandėlio viduje: prekių priėmimą, pervežimą, ir t.t.

Kaip išsirinkti frontalinį krautuvą?

Šiuo metu yra siūloma tikrai didelė frontalinių krautuvų pasiūla, tad visada galima pasirinkti tokius, kurie geriausiai atitiktų individualius poreikius. Ieškant tinkamos produkcijos pravartu atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų:

  • Koks yra krautuvo gamintojas? Visuomet siekiama, kad frontaliniai krautuvai tarnautų kiek įmanoma ilgiau, tad verta pasidomėti, kokius frontalinius krautuvus rekomenduoja vartotojai. Internetinėje erdvėje galite rasti tokios produkcijos įvertinimų bei rekomendacijų, tad tai tikrai padės paprasčiau apsispręsti;
  • Kokią pinigų sumą esate pasiryžę mokėti? Renkantis tokią produkciją visuomet yra pravartu iš anksto apsispręsti, kiek pinigų galite skirti jos įsigijimui, ir tai galės susiaurinti paiešką. Jei frontaliniu krautuvu naudositės ganėtinai retai, galite pasvarstyti ne tik apie galimybę įsigyti krautuvą, bet taip pat ir apie jo nuomą;
  • Kokios yra frontalinio krautuvo pritaikymo galimybės? Neretai yra ieškoma tokios technikos, kuri būtų pakankamai universali, tad ir frontaliniai krautuvai taip pat nėra išimtis. Pravartu pasidomėti, kokie yra šios įrangos techniniai duomenys, ir tai padės daug paprasčiau apsispręsti;
  • Ar krautuvo valdymas bus pakankamai patogus? Jei naudojantis frontaliniu krautuvu teks pakankamai ilgą laiką, visada pravartu įvertinti, ar jo valdymas bus pakankamai patogus. Tą išsiaiškinti bus gerokai paprasčiau, jei tiesiog jį išbandysite.

Išsirinkti tinkamą frontalinį krautuvą visada gali padėti specialistai, kurie įvertins, kokie yra pagrindiniai jūsų poreikiai, ir pasiūlys labiausiai tinkančius krautuvų modelius. Taigi, jei dvejojate dėl savo pasirinkimo, tokiu atveju tiesiog kreipkitės į konsultantus, kurie atsakys į jums kylančius kausimus, ir padės atrasti tinkamą produkciją.

Daugiau informacijos apie šakinius krautuvus : Nuoroda

Atgal