Teleskopiniai krautuvai

Šiuolaikiniai teleskopiniai krautuvai gerokai palengvina darbų atlikimą

Rinkoje siūlomų krautuvų pasirinkimas šiuo metu yra itin didelis, tad tuomet, jei darbų atlikimui prireikia būtent tokios įrangos, rinktis tikrai yra iš ko. Šį kartą pakalbėkime apie teleskopinius krautuvus, kurių populiarumas nuo 2010 iki 2015 metų išaugo net 72 procentais: tokios įrangos poreikis išaugo padidėjus ūkiams (net 65 procentai visų Europos ūkių yra didesni nei 50 hektarų). Teleskopiniai krautuvai yra naudojami krauti grūdus, šieno rulonus, valyti mėšlą, ir t.t.

Pritaikomi visais sezonais

Priešingai nei kombainai ar traktoriai, teleskopiniai krautuvai gali būti pritaikomi visais sezonais, todėl ši investicija gali dar labiau pasiteisinti nei kitos pasirinkimo galimybės. Lyginant su kitos technikos naudojimo dažnumu, teleskopiniame krautuve ūkininkų praleistas laikas įprastai yra ilgiausias. Palanku ir tai, kad šiuolaikiniai teleskopiniai krautuvai yra labai patogūs naudoti, tad net ir tada, jei operatoriaus kabinoje tenka praleisti ganėtinai daug laiko, galima būti užtikrintiems, kad nebus patiriamas pernelyg didelis nuovargis.

Nuolat tobulinama technika

Šiuolaikiniai teleskopiniai krautuvai yra tikrai modernūs bei funkcionalūs, tačiau gamintojai nesnaudžia, ir nuolat atlieka įvairius patobulinimus, kurie darbus galėtų paversti kiek įmanoma paprastesniais. Iki 2000 metų teleskopinius krautuvus Europoje siūlė 12 gamintojų, tačiau praėjus kiek daugiau nei dešimčiai metų šių gamintojų skaičius išaugo net iki 19. Tai parodo, kad poreikis naudoti teleskopinius krautuvus yra vis labiau augantis, o gamintojai siekia tapti rinkos lyderiais ir pasiūlyti vartotojų lūkesčius puikiai atitinkančią techniką.

Mažinamas triukšmo lygis

Dirbant su žemės ūkio technika vienas nepalankiausių faktorių neabejotinai yra triukšmas, todėl gamintojai rūpinasi, kad šiuolaikiniai teleskopiniai krautuvai turėtų pakankamai gerą garso izoliaciją, kuri užtikrintų dar geresnes darbo sąlygas. Šiuolaikinių teleskopinių krautuvų kabinose užtikrinama tikrai puiki garso izoliacija – triukšmo lygis yra ne didesnis nei 73 decibelai.

Paprastesnis krautuvų valdymas

Šiuolaikiniai teleskopiniai krautuvai džiugina ir tuo, kad jų valdymas tampa gerokai paprastesnis. Didelis dėmesys skiriamas tam, kad įvairius veiksmus būtų galima atlikti vos vienu paspaudimu, o mygtukų skydelis būtų kiek įmanoma geriau suprantamas ir kuo aiškiau matomas. Naujos kartos teleskopiniuose krautuvuose mygtukai yra užprogramuoti tam tikrų veiksmų atlikimui, todėl tai leidžia džiaugtis iš tiesų paprastu mašinos valdymu.

Dar didesnis darbo našumas

Renkantis krautuvą vienas svarbiausių kriterijų visuomet yra darbo našumas, todėl gamintojai siekia, kad ši technika būtų kiek įmanoma efektyvesnė. Būtent tai žada, kad įvairūs darbai bus atliekami kiek įmanoma mažesnėmis investicijomis, todėl rinktis naujos kartos teleskopinį krautuvą visada yra verta. Nors neretai manoma, kad naujausios įrangos įsigijimas gali pareikalauti pernelyg didelių išlaidų, tačiau tokios investicijos anksčiau ar vėliau tikrai atsiperka. Taigi, jei svarstote apie teleskopinio krautuvo įsigijimą, neatmeskite galimybės rinktis būtent naujausius šios technikos modelius.

Daugiau informacijos apie teleskopinius krautuvus skaitykite čia.

Atgal