UAB "INTRAC Lietuva" – oficialus JOHN DEERE miško technikos atstovas Lietuvoje.

JOHN DEERE

UAB "INTRAC Lietuva" – oficialus JOHN DEERE miško technikos atstovas Lietuvoje. JOHN DEERE – tai ir miško technikos gamintojas, užsitarnavęs puikią reputaciją visame pasaulyje. JOHN DEERE technika prekiaujama jau 170 metų, ir per šį...

Case

CASE siūlo pilną gamą statybinės technikos visame pasaulyje. Naudodamiesi CASE atstovų paslaugomis, klientai gauna profesionalų palaikymą įsigyjant techniką ir ją prižiūring garantiniu air pogarantiniu laikotarpiu.

Develon

Įkurta 1896 m. kaip paprasta technikos parduotuvė, nuo 2000 m. būdama koncerno „Daewoo Heavy Industries Co., LTD“ dalimi bendrovė įgavo didelę laisvę ir, 2007 m. apjungusi visą savo gaminamą techniką po „Doosan“ prekiniu ženklu, dar po dviejų metų prijungė žinomą Amerikos kompaktinės statybinės...

Bomag

BOMAG yra pasaulinis rinkos lyderis tankinimo technologijos srityje, gaminantis aukščiausios kokybės grunto, asfalto bei atliekų tankinimo, stabilizavimo / reciklingo, frezavimo ir klojimo mašinas.

Manitou BF

Manitou BF yra vienas pirmaujančių krovos technikos gamintojų pasaulyje, siūlančių geriausius krovos sprendimus žemės ūkiui, staybų ir kitiems pramonės sektoriams (medienos perdirbimo, sandėliavimo logistikos, oro, geležinkelio, aplinkos, ir t.t.).

Parker Store

Parker Hannifin yra viena didžiausių kompanijų pasaulyje judesio valdymo technologijų srityje, įskaitant kosminę erdvę, klimato kontrolę, elektromechaninį, filtravimo, skysčių ir dujų tvarkymą, hidrauliką, pneumatiką, procesų valdymą, sandarinimą ir ekranavimą.

Olofsfors

Olofsfors AB yra viena seniausių Švedijos įmonių, įmonė įkurta 1762 metais. Įmonės pagrindinė produkcija yra vikšrai miško technikai.

Baldwin filters

Baldwin Filters priklauso CLARCOR (NYSE) grupei. CLARCOR yra filtravimo produktų tiekėjas visoms pasaulio rinkoms, užtikrinant plačią produktų gamą ir aukštą jų kokybę. Baldwin yra CLARCOR grupės lyderių variklinės mobilios technikos filtravimo segmente.

TRYGG

TRYGG grandinės žinomos jau nuo 1939 metų ir yra patikimumo bei kokybės sinonimas. Atsižvelgiant į transporto priemonės rūšį (lengvieji automobiliai, keturračiai motociklai, krautuvai, sunkvežimiai ir autobusai, sniego valymo, miško, žemės ūkio ir statybos sunkioji technika) bei darbo...

Digital Star

Esame patyrusių laisvai samdomų darbuotojų komanda, orientuota į galutinį tikslą. Turime daugiau nei 12 metų patirties internetinės rinkodaros srityje. Mūsų teikiamos paslaugos: vidinis ir išorinis SEO optimizavimas, SEO auditas, užsakomųjų straipsnių, reklaminių tekstų rašymas...