“Ką pasėsi… 2022”

UAB "INTRAC Lietuva" kovo 31 – balandžio 2 dienomis dalyvaus tarptautinėje žemės ūkio parodoje "Ką pasėsi... 2022".

Jus kviečiame apsilankyti mūsų ekspozicijoje, kurioje pristatysime MANITOU,  CASE ir DOOSAN techniką. Galėsite apžiūrėti parodos apdovanojimui pateiktą teleskopinį krautuvą MANITOU MLT841-145 PS+ su EcoStop, Easy Step, Intelligent hydraulic teleskopinės strėlės valdymo, Regenerative hydraulic sistemomis, taip pat kitus MLT serijos teleskopinius krautuvus: MLT 841, MLT 741, MLT 733, MLT 737. Daugiau informacijos apie MLT serijos teleskopinius krautuvus rasite mūsų internetinėje svetainėje www.intrac.lt.

"INTRAC Lietuva" ekspozicijoje bus CASE ekskavatorinis krautuvas 580SV ir mini krautuvas SV280, o taip pat DOOSAN ratinis ekskavatorius DX85R.

Mūsų pardavimų vadybininkai konsultuos technikos ir jos priedų pasirinkimo ir įsigijimo klausimais. Tai puiki proga ne tik pamatyti, bet ir sužinoti daugiau apie mūsų siūlomą techniką.

Tarptautinė žemės ūkio paroda vyks Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje, Akademija, Kauno r. kovo 31 – balandžio 2 d. 9-17 val. (visomis parodos dienomis).

 

LAUKSIME JŪSŲ ATVYKSTANT!!!

“INTRAC Lietuva” komanda

Atgal