MANITOU šakiniai krautuvai

 

MANITOU siūlo platų šakinių krautuvų asortimentą pramonės, statybos ir žemės ūkio sektoriams. Juos paprasta valdyti, jie efektyvūs ir universalūs, leidžia tiksliai ir saugiai tvarkyti krovinius. Šių krautuvų asortimento įvairovė patenkina visų 3 segmentų (pramonės, statybos ir žemės ūkio) specialistų poreikius. Pasirinkus tinkamą krautuvo modelį, galėsite dirbti siauruose sandėliavimo aikštelių pravažiavimuose, krovinius galėsite gabenti visų tipų kelio dangomis: ar tai bus asfaltuota, ar sutankinto grunto sandėliavimo vieta, o galbūt tiesiog nelygi sunkiai pravažiuojama statybų aikštelė. MANITOU šakinių krautuvų asortimente yra ir modeliai specialiai sukurti darbams bekelėje – puikus sprendimas ūkininkams, sodininkams ir statybos sektoriui.

Kadangi MANITOU kompanija yra pirmojo visureigio krautuvo išradėja, galinčio dirbti ir sunkiai pravažiuojamose vietose, ši patirtis leidžia pasiūlyti efektyviausius šakinius krautuvus. Įvairūs modeliai atitinka visų sektorių pramonininkų, taip pat žemės ūkio ir statybos specialistų reikalavimus.

MANITOU siūlo šių tipų šakinius krautuvus:
• visureigius šakinius krautuvus (MC, M serijos);
• elektrinius šakinius krautuvus (ME serija);
• šakinius krautuvus su vidaus degimo varikliais (MI serija);
• šakinius krautuvus su hidrostatine transmisija (MSI serija) – geras pasirinkimas logistikos sektoriui.

Šiais šakiniais krautuvais galite patogiai, saugiai, efektyviai ir greitai pakrauti / iškrauti ir (arba) pakelti krovinius tiek laukuose (kur pravažumas sunkus), tiek ir ten, kur kelio dangos lygios ar sutankintos.

 

Padidinkite savo produktyvumą ir sutaupykite laiko naudodami MANITOU krautuvus!
UAB “INTRAC Lietuva” vadybininkai padės ir patars renkantis Jums tinkantį modelį.
Susisiekite ir pasirinkite Jums tinkamą šakinį krautuvą!