Istorija

INTRAC Group  savo veiklą pradėjo kaip Suomijos kompanijos Thomesto OY dalis. Kompanija aktyviai veikė Baltijos valstybėse nuo 1970 metų, prekiaudama sunkiosiomis (savaeigėmis) mašinomis.  Siekdama pagerinti aptarnavimą ir techninį palaikymą savo klientams, 1994 metais kompanija įkūrė savo dukterines įmones Baltijos valstybėse.   1995 metais buvo įkurta regioninė motininė kompanija,  atsakinga už  savaeigių mašinų pardavimus, rinkodarą ir tinklo plėtrą  Baltijos valstybėse.  Per 2002 metus grupės vadovybė kartu su Baltijos Investicijų Fondu perėmė kompanijos valdymą, išpirkdama akcijas iš Thomesto Oy.

INTRAC Group AB centrinė būstinė yra Stokholme, o dukterinės įmonės - visose trijose Baltijos šalyse.  Nuo 2008  metų taip pat veikia dukterinė kompanija „Intrac Polska“ Lenkijoje. INTRAC group AB savininkai yra Baltijos Investicijų Fondas, Nalka Invest investicinė kompanija ir INTRAC Group vadovybė.

Baltijos Investicijų Fondui vadovauja BaltCap Management Ltd. kompanija, kuri valdo privačių fondų investicijas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. BaltCap Management Ltd. dabartiniu metu valdo virš 90 milijonų Eurų jai priskirtų fondų.

Nalka Invest investicinė kompanija priklauso Interogo Holding.

Lietuvoje kompanija savo veiklą pradėjo kaip užsienio kapitalo įmonė UAB „Miško mašinos“ 1994 metais.

1999 metais įmonė buvo pervadinta į UAB „Thomesto mašinos“, o 2000 metais  kartu su grupės įmonėmis pervadinta į UAB „INTRAC Lietuva“. 

Šiandien INTRAC Group AB veikla apima vikšrinių ir ratinių sunkiųjų mašinų tiekimą  bei priežiūrą miško ruošai, žemės ūkiui, krovos darbams, statybai, kasybai, kelių tiesimui visose Baltijos valstybėse.

INTRAC Group AB yra vienintelis įgaliotas tiekėjas, atstovaujantis tokiems prekės ženklams kaip John Deere Forestry, Case Construction,  Manitou, Bomag ir kt. Šiuo metu atstovaujamoje teritorijoje  skirtinguose miestuose veikia 21 prekybos ir  aptarnavimo padalinys, daugiau nei 50 mobiliųjų aptarnavimo ir remonto automobilių.

Atgal