SVETRUCK krautuvai

 

SVETRUCK – tai viena seniausių krautuvus gaminančių kompanijų. Šakinių krautuvų stiebo dizainas buvo sukurtas 1977 m. ir tapo šios kompanijos krautuvų standartu. SVETRUCK kuria patogius ir saugius krautuvus, kurie garantuoja operatoriams gerą darbo dieną. Sklandus visų funkcijų valdymas, optimalus darbo zonos išdėstymas ir puikus matomumas iš mašinos, galinčios atlikti sudėtingas užduotis garantavo SVETRUCK sėkmę.

SVETRUCK gamina:
• šakinius krautuvus;
• krautuvus konteineriams krauti;
• rąstų krautuvus.

Krautuvai sukurti taip, kad visose situacijose būtų galima kuo geriau ir saugiau pakrauti krovinį. SVETRUCK stiebai yra atviros konstrukcijos, užtikrinančios optimalų matomumą operatoriui. Visuose stiebuose, rėmuose ir prieduose naudojamas aukštos kokybės plienas.

SVETRUCK stiebus gamina pati, naudodama gerai išmatuotus stiebo profilius ir galingas stiebo kreipiančiasias, kurios garantuoja stabilumą. Viskas kruopščiai išbandoma iki sumontavimo. Šakės sukonstruotos taip, kad suteiktų geriausią įmanomą ir saugiausią krovinio pervežimą visose situacijose. Visi stiebai yra atviro dizaino, kas užtikrina, kad operatorius matytų visą aplinką. Stiebai ir jų detalės gaminami iš aukštos kokybės plieno.