Atsarginės dalys

 

UAB INTRAC Lietuva tiekia atsargines dalis ne vien mūsų atstovaujamai - John Deere miško technikai Bruks smulkintuvams, Bracke dirvos frezoms, staybinei ir kelių tiesimo technikai Case, Bomag, Compair, krovos technikai Manitou, Mustang, Svetruck, bet ir kitų gamintojų industrinei technikai.

Atsargines dalis, kurių nėra pagrindiniame UAB "INTRAC Lietuva" sandėlyje, galima gauti per 24 valandas iš technikos gamintojų sandėlių. UAB "INTRAC Lietuva" sandėliai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje turi platų atsarginių dalių asortimentą miško ruošos, statybos ir krovos mašinoms.

Svarbiausias mūsų atsarginių dalių departamento uždavinys yra užtikrinti greitą ir savailaikį atsarginių dalių pristatymą, atitinkantį Jūsų lūkesčius!
 

Be originalių atsarginių dalių, siūlome įvairius priedus ir papildomus produktus:

  • PARKER produktai;
  • BALDWIN filtrai;
  • TRYGG grandinės miško technikai;
  • OLOFSFORS vikšrai;
  • OREGON pjovimo juostos;
  • NOKIAN, TIANLI, ALLIANCE padangos;
  • MANITOU, JOHN DEERE ir SHELL alyvos;
  • Darbiniai žibintai (LED, xenon, Halogen).
ATSARGINIŲ DALIŲ DEPARTAMENTO KONTAKTAI:
Vilnius
Miško technika
Dainius Vareika
Mob.: +370 610 39948
Tel.: +370 619 92998  
El.p.: dainius@intrac.lt
Statybinė technika
Jan Naruškevič
Mob.: +370 687 22708
Tel.: +370 619 92998      
El.p.: jan@intrac.lt   
Krovos technika
Olegas Parangovskis
Mob.: +370 655
Tel.: +370 619 92998  
El.p.: olegas@intrac.lt
Kaunas Klaipėda Panevėžys
Visos dalys
Paulius Svilis
Mob.: +370 686 10882 
Tel.: +370 37 488394      
El.p.: paulius@intrac.lt   
Visos dalys
Andrej Klestov    
Mob.: +370 686 75632  
Tel: +370 46 382787       
El.p.: andrej.klestov@intrac.lt 
Visos dalys
Nerijus Strikaitis
Mob.: +370 614 50654
tel: +370 455 09319
El.p.: nerijus.strikaitis@intrac.lt
Atsarginių dalių kontaktai ne darbo metu (24h)
Vilnius      
Mob.: +370 686 04127
Kaunas
Mob.: +370 686 10882
Klaipėda
Mob.: +370 686 75632
Panevėžys
Mob.: +370 614 50654
Atgal