Kokybės politika

UAB „INTRAC Lietuva“ tiekia klientams sunkiąją vikšrinę ir ratinę savaeigę techniką, skirtą miško ruošai (JOHN DEERE), statybai, kasybai (DEVELON ir CASE), krovai (MANITOU), kelių tiesimui (BOMAG), žemės ūkiui.  Taip pat  tiekiame atsargines dalis  bei  remontuojame ir aptarnaujame mašinas tiek savo dirbtuvėse, tiek ir bet kurioje vietoje visoje Lietuvoje, kurioje tuo metu dirba mašina. Todėl kokybė mums reiškia tai,  jog mes vykdome savo įsipareigojimus, kad mūsų tiekiami produktai bei paslaugos atitinka pažadus ir mūsų klientų poreikiai yra užtikrinami, o jie gali siekti savo tikslų. Tik įsigilinę į kliento lūkesčius, jo problemas, galime rasti geriausią sprendimą ir tobulinti savo paslaugų kokybę.

Siekiame, kad kiekvienas atliktas darbas bylotų pats už save ir mūsų klientai pasitikėtų mumis. Kiekviena pristatyta ir perduota prekė, atlikta paslauga turi stiprinti tarpusavio pasitikėjimą ir gerinti verslo ryšius.

Šiandien tai yra vienintelis kelias, kad įmonė išliktų, augtų ir tobulėtų. Toks yra ir kiekvieno "INTRAC Group" darbuotojo tikslas bei uždavinys.

 

Atgal