JOHN DEERE miško technika – didelės pasirinkimo galimybės

 

Miškininkystė – tai gamybos sritis, apimanti miško želdinimą, gerinimą ir miško išteklių paruošimą. Ši veikla plėtojama jau nuo neatmenamų laikų, tačiau šiandien ji gerokai skiriasi nuo tos, kuria buvo užsiimama prieš šimtus metų. Šiuolaikiška miško technika padeda darbus atlikti greičiau, saugiau ir paprasčiau. Todėl svarbu pasidomėti ir pasirinkti tinkamiausią miško technikos mašiną, jos komplektacija ir sumontuota įranga turėtų kiek įmanoma didinti darbo našumą. Kokių gamintojų miško technika yra palankiausiai įvertinta? Kokios yra siūlomos komplektuojamos įrangos pasirinkimo galimybės? Kokia programinė įranga, kuri padėtų operatoriui, yra naudojama pasirinkto gamintojo technikoje? Štai klausimai į kuriuos reiktų ieškoti atsakymų.

JOHN DEERE miško technika. UAB "INTRAC Lietuva" yra oficialus JOHN DEERE miško technikos atstovas Lietuvoje. JOHN DEERE  jau 170 metų gamina techniką ir įrangą, kuri skirta tiek žemės ūkiui, tiek pramonei, tiek miškams. Per šį laikotarpį kompanija spėjo pelnyti daugybės miškininkų pasitikėjimą. Šiuo metu JOHN DEERE miško technika prekiaujama net 80 pasaulio šalių, o įsigiję šio gamintojo miško technikos gali būti garantuoti, kad produkcija bus kokybiška ir ilgaamžė. Platus miško technikos pasirinkimas leidžia atrasti tokias galimybes, kurios padėtų dirbti sklandžiau, greičiau ir efektyviau.

Taigi, mūsų siūloma JOHN DEERE miško technika yra: 
• 
Medvežės.
• Medkirtės.
• Kirtimo galvos.
• Miško traukėjai (skideriai).

 

Kitų gamintojų miško technika

 

Siūlome ir kitų žymių gamintojų miško techniką. Pavyzdžiui, WARATAH siūlo didelį kirtimo galvučių ir strėlių pasirinkimą. Taip pat platus šio gamintojo matavimo bei valdymo sistemų pasirinkimas. WARATAH produkcija yra populiari visame pasaulyje ir ypatingai vertinama dėl gaminių kokybės bei ilgaamžiškumo.

BRACKE Forest – tai gamintojas, kuris yra laikomas vienu iš miško atnaujinimo, atsodinimo technikos lyderių visame pasaulyje. Šio gamintojo asortimente yra dirvos purenimo frezos, miško sodinimo technika, mechanizuotos sėjos įranga, miško kirtimo galvutės (jos skirtos tiek miško valymo darbams, tiek biomasės gamybai).

MOIPU miško technikos priedai. MOIPU skyrikliai užtikrina, kad medienos rūšiavimas bus atliekamas kur kas greičiau ir efektyviau. MOIPU siūlomi skyrikliai leidžia paskistyti vežamą medieną, todėl jos iškrovimas ir rūšiavimas vyksta kur kas greičiau. Kompanija taip pat siūlo platų kirtimo galvų pasirinkimą. Visos kirtimo galvos užtikrina greitą ir efektyvų medžių kirtimą. MOIPU traukimo ritinėliai padeda pagerinti medkirtės produktyvumą. Pasirinkę šio gamintojo traukimo ritinėlius mažinsite medkirtės degalų sąnaudas, mažiau apgadinsite medieną. Galime pasiūlyti tikrai kokybišką ir ilgaamžę ilgus metus tobulintą MOIPU produkciją.  

Jei dvejojate, kokios komplektacijos miško techniką vertėtų pasirinkti, visada galite pasikonsultuoti su vadybininkais bei susirasti vartotojų atsiliepimų. Būkite tikri, kad iš gausaus miško technikos asortimento visada galėsite išsirinkti tokią įrangą, kuri puikiai tiks jūsų poreikiams ir miškininkystės darbus atliksiti dirbdami efektyviau!

 

Miško technikos pardavimų vadybininkė 
Vilma Venckutė
Telefonas: +370 686 04130
vilma.venckute@intrac.lt