Miško technika: didelės pasirinkimo galimybės

Miškininkystė – tai gamybos sritis, apimanti miško želdinimą, gerinimą ir miško išteklių paruošimą. Ši veikla plėtojama jau nuo neatmenamų laikų, tačiau šiandien ji gerokai skiriasi nuo tos, kuria buvo užsiimama prieš tūkstančius ar šimtus metų. Įvairi šiuolaikiška miško technika padeda darbus atlikti greičiau, saugiau ir paprasčiau, todėl svarbu pakankamai dėmesio skirti tinkamiausios miško technikos pasirinkimui. Taigi, kokių gamintojų miško technika yra palankiausiai įvertinta, ir kokios yra siūlomos pasirinkimo galimybės?

John Deere miško technika. UAB "INTRAC Lietuva" yra oficialus John Deere miško technikos atstovas Lietuvoje. „John Deere“  – tai gamintojas, kuris įvairią miško techniką siūlo jau 170 metų, ir per šį laikotarpį spėjo pelnyti daugybės miškininkų pasitikėjimą. Šiuo metu „John Deere“ miško technika prekiaujama net 80 pasaulio šalių, o įsigiję šios miško technikos gali būti garantuoti, kad produkcija bus kokybiška ir ilgaamžė. Platus miško technikos pasirinkimas leidžia atrasti tokias galimybes, kurios padėtų sklandžiau ir greičiau atlikti tam tikrus miškininkystės darbus, o tuomet, jei kiltų tam tikrų neaiškumų, tiesiog galite susisiekti su pardavėjais, kurie mielai atsakys į visus jums kylančius klausimus. Taigi, dažniausiai pasirenkama „John Deer“ miško technika yra: medvežėsmedkirtės, kirtimo galvosmiško traukėjai (skideriai).

Moipu miško įranga. „Moipu“ skyrikliai užtikrina, kad medienos rūšiavimas bus atliekamas kur kas greičiau ir įdedant mažiau pastangų. „Moipu“ siūlomi skyrikliai leidžia perskirti vežamą medieną, todėl jos iškrovimas vyksta kur kas greičiau.  „Moipu“ taip pat siūlo platų kirtimo galvų pasirinkimą, todėl galėsite nuspręsti, kuri iš galimybių galėtų būti pačia palankiausia. Visos kirtimo galvos užtikrina greitą ir efektyvų medžių kirtimą. „Moipu“ traukimo ritinėliai padeda pagerinti medkirtės produktyvumą. Ilgus metus buvo tobulinama traukimo ritinėlių konstrukcija, todėl šiandien „Moipu“ gali pasiūlyti tikrai kokybišką ir ilgaamžę produkciją. Šio gamintojo traukimo ritinėliai mažina medkirtės degalų sąnaudas ir medienos apgadinimo tikimybę.

Matavimo įrankiai. Atliekant įvairius miško darbus taip pat praverčia matavimo prietaisai – atstumo ir aukščio matuokliai, žerglės, elektroniniai skersmens matavimo prietaisai, įrenginiai, padedantys nustatyti medynų skerspločių sumą, medienos žymėjimo sistemos, ir t.t.

Kitų gamintojų miško technika. Taip pat siūloma ir kitų žymių gamintojų miško technika. Pavyzdžiui, „Waratah“ siūlo didelį kirtimo galvučių ir strėlių pasirinkimą, taip pat yra siūloma įsigyti matavimo bei valdymo sistemų. Šio gamintojo produkcija yra populiari visame pasaulyje, ir yra ypatingai vertinama dėl gaminių  kokybės bei ilgaamžiškumo. „Bracke Forest“ – tai gamintojas, kuris yra laikomas vienu iš miško technikos lyderių visame pasaulyje. Šis gamintojas siūlo dirvos purenimo frezas, miško sodinimo mašinas, miško kirtimo galvutes, mechanizuotą sėjos įrangą, ir t.t. Taip pat šiuo metu galima rasti ir kitų gamintojų, siūlančių įsigyti miško techniką, produkcijos. Jei dvejojate, kokios kompanijos produkciją vertėtų pasirinkti, visada galite pasikonsultuoti su pardavėjais bei susirasti vartotojų atsiliepimų. Galite būti užtikrinti, kad iš gausaus miško technikos asortimento visada galėsite išsirinkti tokios produkcijos, kuri puikiai pateisins jūsų poreikius ir miškininkystės darbus leis atlikti dar greičiau!

 

Miško technikos pardavimų vadybininkė 
Vilma Venckutė
Telefonas: +370 686 04130
vilma.venckute@intrac.lt