MANITOU mini krautuvai

 

MANITOU siūlo jums dviejų tipų mini krautuvus: ratinius mini krautuvus ir vikšrinius mini krautuvus. Šios visureigės mašinos skirtos statybos ar žemės ūkio segmentams ir pasižymi universalumu bei neprilygstamu našumu.

MANITOU mini krautuvai leidžia lengvai dirbti ankštose ar mažose darbo vietose. Šių krautuvų naudojimo paprastumas, manevringumas, galia ir universalumas, nesvarbu kokį, ratinį ar vikšrinį krautuvo modelį pasirinksite, leis saugiai ir lengvai atlikti Jūsų darbus: pervežti medieną ar vamzdžius, krauti birius krovinius (žvyrą, smėlį, grūdus, mineralinius priedus, mėšlą), pašarus, sėti, grėbti, kasti, kasti net žemiau žemės lygio... Tereikia pasirinkti tinkamus priedus numatytiems darbams. MANITOU mini krautuvams galime pasiūlyti daugybę priedų (prijungiami per kelias sekundes), kurie padės atlikti skirtingus darbus greičiau ir paprasčiau.

MANITOU jau kelis dešimtmečius specializuojasi krautuvų ir šakinių krautuvų projektavimo srityje. Ši patirtis leido gamintojui suprojektuoti naujausios kartos mašinas, tiksliai atitinkančias profesionalų reikalavimus. Su MANITOU mini krautuvais lengvai pravažiuosite visų tipų kelio dangomis, o jų kompaktiškumas leis dirbti nedidelėse darbo zonose. Nepriklausomai nuo modelio, MANITOU mini krautuvai užtikrina idealų kėlimo aukštį, kad būtų galima pakrauti, transportuoti ir sukrauti medžiagas didesniame aukštyje.