"INTRAC Lietuva" – MANITOU atstovas Lietuvoje. Parduodame MANITOU teleskopinius, šakinius, šarnyrinius ir mini krautuvus, kėlimo platformas žmonėms kelti. Tiekiame atsargines dalis šiai technikai, teikiame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. "INTRAC Lietuva" SVETRUCK ir MAFI technikos atstovas Lietuvoje.

 

Krautuvų pasirinkimas

 

Krautuvai sunkų fizinį darbą paverčia kur kas paprastesniu ir lengviau atliekamu – greičiau ir su mažesnėmis pastangomis užtikrinamas didesnis efektyvumas, nes krautuvai gali pakelti ir pervežti net iki kelių tonų svorio krovinius. Daug fizinės jėgos reikalaujantys darbai atliekami greičiau, efektyviau ir saugiau, patikint tai padaryti techninei įrangai. Krautuvų valdymas paprastas ir nereikalaujantis ypatingų pastangų, o daugumoje jų yra įdiegta automatinio valdymo funkcijų.

Teleskopiniai krautuvai tapo vienu populiariausių pasirinkimų siekiant, kad naudojama technika būtų pakankamai manevringa ir universali. Be to, kad teleskopiniais krautuvais galima pakelti krovinius į tam tikrą aukštį, jiems galima pritaikyti įvairius priedus. Taigi vienais universaliausių krautuvų galėsite ne tik dirbti kaušu ar su palečių šakėmis, bet panaudoti daugybei kitų darbų atlikti, pavyzdžiui maišyti betoną arbą valyti teritoriją.

Turint keletą skirtingų priedų krautuvams daugiau darbų atliksite ir greičiau, ir patogiau. Galima parinkti pačius įvairiausius priedus, kurių šiuo metu suskaičiuojama daugiau nei 60 variantų. Krautuvams tinkamų priedų katalogą rasite ČIA.

 

Galime pasiūlyti šių tipų krautuvus:

 

• Teleskopiniai krautuvai – MANITOU ULM, MLT, MT, MHT ir MRT serijos.

• Šakiniai krautuvai – dyzeliniai, dujiniai ir elektriniai MANITOU šakiniai krautuvai.

• Šarnyriniai krautuvai – MLA serijos šarnyriniai frontaliniai MANITOU krautuvai.

• Mini krautuvai – ratiniai ir vikšriniai MANITOU mini krautuvai.

• Frontaliniai krautuvai –  DOOSAN frontaliniai krautuvai.

• Keltuvai žmonėms kelti – MANITOU žirklinės, teleskopinės, alkūninio tipo ir padidinto pravažumo kėlimo platformos.

• Ekskavatoriai-krautuvai – CASE ekskavatoriniai krautuvai.

 

Kaip išsirinkti krautuvą?

 

Pirmiausia vertėtų pagalvoti apie tai, kokius darbus juo atliksite. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į krautuvo variklio galią, kokia numatyta keliamoji galia, koks kėlimo aukštis ir kokio svorio kroviniai gali būti keliami. Šiuo metu įvairūs krautuvai vis dažniau pasirenkami internetinėje erdvėje, tad skirtingą techniką paprasta palyginti tarpusavyje.

Be techninių charakteristikų įtakojančių keltuvo galią, krovinio iškėlimo aukštį bei greitį, labai svarbu ir tai, ar patogu dirbti operatoriui, kiek degalų jis sunaudoja ir kiek dėmesio gamintojas skiria ekologijai bei darbo saugai.

Jei kiltų tam tikrų keblumų išsirinkti tinkamiausią krautuvą, visada galite pasikonsultuoti su specialistais, kurie jums duos tikrai naudingų patarimų, ir padės atrasti tinkamiausią krautuvo modelį.

Čia galite pasitikrinti savo MANITOU teleskopinio krautuvo degalų sunaudojimo sąnaudas Reduce program.