Apie mus Kontaktai
Sekite mus:

Facebook Google+ LinkedIn Instagram

Ekskavatoriniai krautuvai

CASE SV serijos ekskavatorinis krautuvas – daugiau kaip 60 metų kuriamų ir plačiai pripažintų legendinių ekskavatorinių krautuvų karalius. Nuo 1957 m. tapęs rinkos lyderiu, CASE naujos kartos SV serijos ekskavatorius turi naują erdvesnę kabiną su patobulintais valdymo elementais, naują "FPT Stage V" variklį ir išlaiko geriausias savo klasėje funkcijas bei našumą. Šios savybės suteikia privalumų – didesnį operatoriaus komfortą ir našumą.

Naujasis SV serijos ekskavatorinis krautuvas yra našiausias, produktyviausias, efektyviausiai degalus naudojantis ir patikimas ekskavatorinis krautuvas. Visiškai iš naujo suprojektuota kabina užtikrins operatoriaus komfortą, o našus “FPT Stage V” variklis gerokai sumažina išmetamųjų teršalų kiekį.

Našumas, geresnis operatoriaus komfortas ir valdymas


Visiškai pertvarkyta ir atnaujinto dizaino tiek viduje, tiek išorėje kabina yra platesnė, tad daugiau vietos operatoriaus kojoms sukantis sėdynėje į priekį ir atgal. Patogiau įlipti į kabiną. Kairės pusės kabinos konsolėje valytuvų bakelis taip pat įrengtas po vienu iš naujų atvirų dėtuvių, todėl jį patogu papildyti pro kairės pusės duris.

Nauja CASE SV serijos ekskavatorinio krautuvo kabina.

Perkeltas stovėjimo stabdis, naujas spidometras, dešinėje konsolėje pergrupuoti jungikliai, ekskavatoriniame krautuve su "Power Shift" transmisija naujas pavarų jungiklis, naujas vairalazdės ritinėlio jungiklis leis patogiau valdyti kaušą, perkeltos stabilizatoriaus svirtys – visa tai sutaupo laiko ir leidžia dirbti produktyviau ir patogiau.

Operatoriaus saugą sustiprino nauji galiniai šoniniai stiklai, kurie užtikrina geresnį matomumą. Juos pakeisti kainuoja pigiau. Papildomos saugos funkcijos: iki 74 dB sumažintas triukšmas kabinoje, o garsinio signalo jungiklis perkeltas ant pavarų perjungimo svirties, kad būtų lengviau ir greičiau pasiekiamas. CASE SV serijos konstruktorių komanda daugiausia dėmesio skyrė saugai ir komfortui.

Dar daugiau dėmesio skirta patogiam operatorių darbui ir poreikiams: įrengtos 2 USB jungtys, 12 V jungtis prietaisų skydelyje, mobiliojo telefono laikiklis, naujausia "Bluetooth" technologija ir 4 kartus didesnė nei ankstesnėje serijose daiktadėžė. Joje 2 rakinami skyriai, 2 butelių laikikliai, 4 atviros dėtuvės ir aušinimo dėžė, o visa tai pagaminta iš kokybiško plastiko.

 

Pažangaus variklio efektyvumas

 

CASE bendradarbiaujant su FPT sukurtas naujas F36 "Stage V" variklis, kuris užtikrina – mažesnę taršą, neprarandant našumo ir patikimumo. Variklis specialiai sukurtas vidutinės apkrovos darbams, būdingiems ekskavatoriniams krautuvams.

FPT, pavyzdžiui, sukūrė specialų papildomo apdorojimo įrenginį, optimizuotą kompaktiškiems įrenginiams. Kompaktinė didelio efektyvumo SCR2 (Hi-eSCR2) skirta įrenginiams, kurių darbo cikluose paprastai susidaro žema išmetamųjų dujų temperatūra ir kurie dažnai sustoja ir važiuoja. Mažo greičio EGR (išmetamųjų dujų recirkuliacija) leidžia sumažinti NOx kiekį, naudojant kompaktišką SCR (selektyvusis katalitinis redukavimas), o optimizuota DPF (dyzelino kietųjų dalelių filtras) technologija užtikrina didelį kietųjų dalelių pašalinimą esant žemai darbo temperatūrai. Visi šie privalumai kartu su ECO režimu leidžia sutaupyti iki 10 proc. degalų.

3,6 l darbinio tūrio 4 cilindrų 16v 1800 barų Common Rail variklis su WG turbo kompresoriumi, pasižymintis geriausiomis pramonėje charakteristikomis – iki 82 kW ir 460 Nm, yra tokio pat itin kompaktiško išdėstymo kaip ir ankstesniuose modeliuose bei užtikrina didelį manevringumą. Efektyvi mažo greičio EGR technologija ir operatoriaus valdomas ECO režimas dar labiau padidina efektyvumą ir našumą.

Eksploatacijos sąnaudos sumažintos iki minimum – 500 motovalandų alyvos keitimo intervalas. Kintamo tūrio siurblys, kuris alyvą tiekia tik tada, kai reikia, ir priežiūros nereikalaujanti papildomo apdorojimo sistema (ATS), kad būtų sumažintos eksploatacijos sąnaudos ir maksimaliai padidinta veikimo trukmė. Išlaikytas gerai pažįstamas ir veiksmingas vienos pusės aptarnavimo išdėstymas, kad būtų galima greitai ir patogiai atlikti techninės priežiūros operacijas. Unikalus "Hi-eSCR2" nereikalauja techninės priežiūros, todėl jo eksploatavimo sąnaudos yra nedidelės, o per pirmuosius 8000 motovalandų nėra prastovų dėl filtro keitimo ar mechaninio valymo.

CASE SV serijos ekskavatoriniai krautuvai pasižymi išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis, patogumu, našumu ir patikimumu.

Modelis Variklis

Variklio
galia
(kw/AG)

Svoris
(kg)

Maksimalus
kasimo
gylis (m)

Priekinio
kaušo
tūris (m
³)
580SV FPT F5C 84 /112  8 050 5.43 1.00
590SV FPT F5C 89 /119  8 120 5.88 1.15
695SV FPT F5C 89 /119  8 840 5.81 1.15

 

atgal