Apie mus Kontaktai
Sekite mus:

Facebook Google+ LinkedIn Instagram

Kirtimo galva H219

JOHN DEERE H219 yra nauja kirtimo galva, skirta didelėms medkirtėms masyviems kamienams pjauti. Dviem ratais varomoje H219 kirtimo galvoje yra dviejų pavarų tiekimo varikliai. Tiekimo jėga ir greitis optimizuojami atsižvelgiant į medžio dydį. Nukirstas kamienas suimamas tvirtai, genėjimas yra efektyvus. Kreivi medžiai tvarkomi sklandžiai. Galima rinktis naują patobulintą viršutinį pjūklą.

  • Traukimas – 2 traukimo ritinėliai.
  • Pjovimo skersmuo – 750 mm.
  • Svoris be sukimo įrenginio ir jungties – 1930 kg.
  • Genėjimas: 4 judantys ir 1 fiksuotas peilis.
     

H219 (VIDEO)

JOHN DEERE H219 – nepaprastai galinga kirtimo galva, skirta ratinėms ir vikšrinėms medkirtėms darbui sunkiomis atkuriamojo kirtimo sąlygomis. Dviejų greičių traukimo varikliai suteikia visišką kontrolę, aukštą sukimo momentą bei didelį sunkių rąstų apdorojimo greitį. 

SuperCut 100S pjūklas gali pjauti ir apdoroti iki 750 mm skersmens medžius. Viršutinis pjūklas leidžia lengvai pjauti viršūnes ir jas apdoroti, taip padidinant nukirstos medienos vertę. Keturi judantys šakų pjovimo peiliai bei vienas fiksuotas, reguliuojamas peilis viršuje, atitinka kamieno kontūrą ir užtikrina puikią kirtimo kokybę. SuperCut 100S pjovimo bloke yra naujas grandinės įtempimo įrenginys, kuris automatiškai įtempia grandinę ir mechaniškai užblokuoja pjūklo strypą – tai padeda išlaikyti pjūklo grandinę. Taip pat galima naudoti pjovimo strypus su plačia galine dalimi. Šios savybės padeda išlaikyti pjūklo grandinę, o patobulintas pjūklo grandinės atlaisvinimas palengvina grandinės keitimą operatoriui.

 

Išmatuoja labai tiksliai

 

Pjaunamos medienos ilgis išmatuojamas labai tiksliai, nes yra naujas matavimo įrenginys su ilgio matavimo svirtimi. Pakanka mažiau laiko norint iš naujo nustatyti ilgio matavimą procesoriaus programoje, nes naudojamas automatinis pasirenkamas ilgio matavimo nustatymo iš naujo lazerinis jutiklis (rasite gale). Nauja ilgio matavimo svirtis padidina patvarumą, matavimo tikslumą ir palengvina priežiūrą. Galima naudoti naują pasirenkamą matavimo ratą, skirtą dirbant su mediena stora žieve. Pasirenkami masyvios medienos tiekimo ratukai, kurie pagerina sugriebimą dirbant su sunkiais rąstais ir pajūrinėmis pušimis. Pagerinta apsauga aplink ilgio matavimo svirtį, taip pat – viršutinėje rėmo dalyje, kad būtų geriau apsaugotos žarnelės ir cilindrai.

  • Dviejų ratų pavara su dviem guminiais traukimo ritinėliais.
  • Didžiausias tiekimo greitis – 4,5-6 m/s.
  • Didžiausia kirtimo galva didžiausiai JOHN DEERE medkirtei 1470G.
  • SuperCut 100S pjūklas našiam darbui.
atgal