Apie mus Kontaktai
Sekite mus:

Facebook Google+ LinkedIn Instagram

Kirtimo galva H425 masyviai medienai

Tvirtos JOHN DEERE H425 ir H425HD kirtimų galvos skirtos dideliems medžiams. Joms reikalinga didelė medkirtė. Kirtimo galva suprojektuota taip, kad naudojimas būtų paprastas, ji būtų ilgaamžė, naši, ekonomiška, tiksliai išvedžiotos hidraulinės žarnos ir būtų paprasta prieiga prie techninio aptarnavimo mazgų. Šios kirtimo galvos turi įrengtą naują SuperCut 100S pjovimo bloką, kuris užtikrina patikimą grandinės įtempimą ir sudaro galimybes lengviau pakeisti pjūklo grandinę ir naudoti pjovimo strypus su plačia galine dalimi.

  • Traukimas: 4 traukimo ritinėliai, didžiausias atsivėrimas – 630 mm.
  • Maksimalus pjovimo skersmuo – 710 mm.
  • Svoris – 1390 kg.

 

H425 (VIDEO)

JOHN DEERE H425 kirtimo galva yra specialiai sukurta darbui su masyviais kamienais ir skirta didelėms medkirtėms – JOHN DEERE 1270G ir 1470G modeliams. Ji idealiai tinka kirtimams, kai medžio skersmuo krūtinės aukštyje yra 250-500 mm. Hidraulinių žarnų išvedžiojimass nuo strėlės iki kirtimo galvos ir nuo vožtuvų bloko iki tiekimo variklių yra kruopščiai suprojektuotas. Tiekimo variklių žarnos yra išvedamos per rėmą ir yra gerai apsaugotos konstrukcijose, o tai padidina kirtimo galvos ilgaamžiškumą. PEVO vožtuvai užtikrina puikų reguliavimą ir valdymą. 
H425 kirtimo galvoms siūlomas platus pjūklų variklių ir pjūklų strypų pasirinkimas.

H425HD kirtimo galva turi tiekimo variklio apsaugas ir HD pavertimo rankeną, taip pat skėtiklio kaiščius viršutiniame pavertimo cilindre, tiekimo variklio svirtis ir apatinio genėjimo peilius. Ši kirtimo galva yra ilgaamžė, naši ir pasižyminti puikiu matavimo tikslumu. Techninę priežiūrą galima atlikti greitai, nes vožtuvų blokas ir tepimo taškai yra lengvai prieinami, o pripildyti pjūklo grandinės alyvos baką patogu. Pakeisti pjūklo grandinę galima greitai. H425HD kirtimo galvai siūlomas platus pjūklų variklių ir pjūklų strypų pasirinkimas.

atgal