Apie mus Kontaktai
Sekite mus:

Facebook Google+ LinkedIn Instagram

Priekabos

MAFI pramoninės ir sunkiasvorės priekabos, krovininės / ritininės platformos ir konteinerių važiuoklės vidaus transportui uostuose, pramonei ir paskirstymui. MAFI priekabos yra patikimos ir tvirtos.

MAFI gamina šių tipų priekabas: 
• Pramoninės ir sunkiasvorės priekabos platformos.
• Ritininės / krovininės priekabos.
• Priekabos konteineriams.

Pramoninės ir sunkiasvorės priekabos

MAFI ritininės priekabos naudojamos sunkiems kroviniams (iki 320 tonų) pervežti. Šių priekabų matmenys ir vairavimo sistemos specialiai pritaikytos kiekvieno kliento transporto poreikiams. Komplektaciją galima rinktis iš plataus įrangos sąrašo:  įvairių pakrovimo platformų medžiagų, padangų, stabdžių ar kitos įrangos variantų.

Visos priekabos yra aukštos kokybės ir tvirtos konstrukcijos. Priklausomai nuo dydžio ir (arba) naudingosios apkrovos, ritininės priekabos gali būti velkamos šakiniu krautuvu arba kitu tinkamu vilkiku.

Galimi ir individualūs sprendimai. Jie kuriami bendradarbiaujant su klientu, siekiant patenkinti kiekvieno kliento individualius poreikius.

 

Ritininės / krovininės platformos

MAFI ritininės / krovininės priekabos naudojamos įvairioms prekėms gabenti jūrų uostų, oro uostų ir pramonės srityse. Priklausomai nuo pritaikymo, transporto sistema gali atlaikyti iki 250 tonų apkrovas. Ritininės/krovininės priekabos yra gaminamos standartiniams 20', 30' arba 40' konteinerių dydžiams. Tačiau galimos ir kitokių išmatavimų priekabos, gamintojas pagamintų pagal Jūsų užsakymą.

Galimi įvairūs variantai, tinkantys kiekvienai konkrečiai transportavimo situacijai. Pakrovimo platforma gali būti dengta medžiu ar plienu, esant reikalui gali būti be jokio pagrindo  (tiesiog rėminė konstrukcija). Sukamieji užraktai, stulpeliai, tvirtinimo žiedai arba vietos nustatymo kaiščiai – viskas derinama su užsakovu. Šio tipo priekabos dažniausiai pristatomos su kietos gumos padangomis, bet galimos ir SE (super elastingos) padangos. Pridedant ritinių stovus, priekabos taip pat gali transportuoti plieninius ritinius.

Kadangi šias krovinines priekabas taip lengva valdyti, jos vis dažniau naudojamos pramonės sektoriuje. Daugelis klientų nusprendžia investuoti į tokio tipo priekabas, nes jos yra ekonomiškai naudingos ir leidžia nesudėtingai sandėliuoti prekes.

Ritininių/krovininių priekabų pranašumai:
• Paprastas vieno žmogaus valdymas.
• Greitas automatinis sujungimas.
• Itin tvirtos.
• Mažos priežiūros išlaidos.
• Ekonomiškas transportavimas ir sandėliavimas.
• Trigubai padidina vilkiko transportavimo galią.

 

Priekabos konteineriams

Konteinerių važiuoklės naudojamos standartiniams ISO konteineriams gabenti jūrų uostuose. Čia konteineriai kranu nuleidžiami iš laivo ant važiuoklės, kuri yra sujungta su terminalo vilkiku. Tada konteineriai paskirstomi arba perkraunami uosto terminale. Konteinerių važiuoklės yra nuo 20 colių iki 45 colių. Naudingoji apkrova gali siekti iki 70 tonų.

Konteinerių važiuoklės yra įvairių versijų. Priklausomai nuo kliento poreikių, jie gali būti pristatomi kaip stumdomi vežimėliai, su užsukamais užraktais arba su nustatymo kaiščiais.

Be to, yra įvairių komplektavimo variantų, tokių kaip pneumatiniai stabdžiai, galiniai žibintai, laipteliai ir kt.

atgal