Apie mus Kontaktai
Sekite mus:

Facebook Google+ LinkedIn Instagram

Medvežė 1110G

JOHN DEERE 1110G  – naujausios versijos vidutinio dydžio medvežė, kuri, lyginant su savo pirmatakėmis, turi daug patobulinimų ir priedų. Mašinos FT4 variklis atitinka paskutiniuosius išmetamųjų dujų reglamentus, nors variklio galingumas ir sukimo momentas padidėjo. 1110G medvežės variklis 6,5 % galingesnis ir 4,1 % didesnio sukimo momento lyginant su medvežės 1110E IT4 varikliu. Geresnis dyzelinio variklio sujungimas su kitomis mašinos dalimis lemia aiškų našumo pagerėjimą.

  • Tiksli ir efektyvi strėlės kontrolė.
  • Stiprus ir galingas FT4 variklis.
  • 4,1 % didesnis variklio sukimo momentas.
  • Aiški ir paprasta elektros sistema.

 

JOHN DEERE 1110G medvežės lankstinukas

Pasirenkama išmani strėlės kontrolė, kuri leidžia efektyviau tvarkyti krovinius ir padidina našumą iki vieno krovinio per dieną. Naujausioje 2.0 išmanios strėlės kontrolės versijoje JOHN DEERE patobulino žnyplių tikslumą. 

Medvežėje galima įmontuoti JDLink nuotolinę valdymo sistemą, kuri suteikia galimybę esminius mašinos parametrus stebėti nebūnant prie mašinos, o, pavyzdžiui, biure. 

1110G medvežės montuojamos su žema važiuoklės baze. Galinė ašis patraukiama 40 cm į priekį. Krovinio talpa lieka nepakitusi, stabilumas išlieka toks pat, o manevringumas pagerėja. Tai aktualu kuomet atliekamas miško persodinimas.

Nauji reguliatoriai, supaprastinta elektroninė sistema pagerina mašinos funkcionalumą, mažina gedimus ir pagreitina trukdžių šalinimą.

 

Keliamoji galia 12 000 kg
Strėlės ilgis 7,2 / 8,5 / 10
Variklio galia 145 kW
Strėlės tipas CF5 / CF7
Strėlės kėlimo momentas  102 kNm / 125 kNm 
Strėlės posūkio momentas 24 kNm / 32 kNm
Variklio sukimo momentas 865 Nm

 

atgal