Apie mus Kontaktai
Sekite mus: Facebook Instagram

John Deere 1510G medvežė

1510G medvežė FT4 variklis atitinka naujausius dujų išmetimo reglamentus ir turi 5% daugiau galios ir 8,5%  daugiau sukimo momento palyginus su IT4 varikliu. Geresnis dyzelinio variklio sujungimas su kitomis mašinos dalimis lemia aiškų našumo pagerėjimą.

  • Tiksli ir efektyvi strėlės kontrolė.
  • Stiprus ir galingas FT4 variklis.
  • Apie 8,5% didesnis variklio sukimosi greitis.
  • Aiški ir paprasta elektros sistema. 

 

John Deere 1510G medvežės lankstinukas

Padidėjęs galingumas ir sukimo momentas didina 1510G ekspeditorius veikimo našumą. Taip pat, puiki strėlės kontrolė ir atnaujinta TimberMatic F-16 valdymo sistema užtikrina komfortišką veikimą ir našumą.

Be padidėjusio našumo, pastebimas tikslesnis strėlės valdymas. Nauji valdikliai, paprasti vietinio tinko valdikliai (angl. CAN busses) bei supaprastinta elektros sistema pagerina mašinos funkcijų funkcionalumą, mažina gedimo tikimybę ir pagreitina trikčių šalinimą. Pavyzdžiui, buvo sumažintas saugiklių kiekis, nes valdikliai atpažįsta viršsrovių atvejus ir, jei reikia, nutraukia maitinimą, kad apsaugotų įrangą. 1510G ekspeditorius yra greitesnis nei ankstesnis modelis, nes jo sukimosi kampas padidėjo nuo 42 iki 44 laipsnių.

Prie reljefo prisitaikanti ir besisukanti kabina yra patogi darbo aplinka. Kabina stovi lygiagrečiai su reljefu ir sukasi į darbo vietą, kad operatorius galėtų sėdėti vertikaliai ir visą dieną jaustis atsipalaidavęs. Triukšmo lygis salone yra itin žemas, o efektyvi 1510G vibracijų sugėrimo sistema užtikrina sklandų važiavimą.

JDLink sistema leidžia stebėti pagrindinius mašinos duomenis mobiliajame įrenginyje arba biure. Mašinos darbinės būsenos periodas pailgėja, kai našumo pokyčiai yra pastebimi iš anksto ir gali būti greitai išspręsti.

1510G ekspeditoriaus ilgojo „bogie“ versija yra ypač naudinga dirbant šlapiose vietose. Atstumas tarp priekinio ir galinio rato stebulių užpakaliniame vežimėlyje yra 1890 mm, t. y. 390 mm daugiau nei standartiniame modelyje. Varomoji jėga ir posūkio spindulys yra tokie patys kaip ir standartinėje HD vežimėlio su aikštele mašinoje. Ilgasis vežimėlis tinka tiek įprastoms, tiek šlapioms vietoms. Ilgasis vežimėlis užtikrina stabilumą važiuojant per kliūtis uolėtu reljefu, o žemas užpakalinio rėmo slėgis žemės paviršiui – puikus pasirinkimas darbams ant minkšto reljefo.

Taip pat hidrauliškai pakeliamos „bogie“ ašys yra ypač naudingos dirbant šlapiose vietose - sumažėja slėgis į žemę, lengviau įveikti kliūtis ir išvažiuoti iš sudėtingo reljefo. Dar vienas iš privalumų galėsite lengvai uždėti ir nuimti nuo ratų grandines.

 

Keliamoji galia 15 000 kg
Strėlės ilgis 7,2/8,5/10 m
Variklio galia  164 kW
Variklio sukimo momentas 978 Nm
Strėlės tipas CF7/CF7S
Strėlės kėlimo momentas 125 / 143 kNm
Strėlės posūkio momentas 32 kNm
atgal