Apie mus Kontaktai
Sekite mus:

Facebook Google+ LinkedIn Instagram

MOIPU greitoji jungtis

Turite skirtingas darbo vietas, kurioms reikia daugiau nei vieno griebtuvo ar kito priedo, pavyzdžiui, kirtimo galvutės biokurui kirsti? Viena medveže reikia atlikti kelias skirtingas užduotis? Griebtuvo ar priedo keitimas užtrunka per daug laiko? 

MOIPU Quick Coupler greitoji jungtis leidžia greitai pakeisti įvairius griebtuvus ir priedus. Turėsite daugiau laiko atlikti darbą, už kurį jums mokama. 

MOIPU greitos jungties dėka griebtuvą pakeisti į biokuro medienos kirtimo galvutę arba griebtuvą užtrunka vos kelias minutes. 
 

Mažiau prastovų, daugiau laiko darbui

 

MOIPU greitoji jungtis – mažiau prastovų, daugiau laiko darbui.

MOIPU greitąją jungtį sudaro vienas viršutinis rotoriaus tvirtinimo įtaisas ir du apatiniai griebtuvų tvirtinimo įtaisai. Prireikus apatinių priedų galima įsigyti daugiau.

Varžtai, jungiantys apatinį priedą prie griebtuvo, sulygiuoja viršutinį ir apatinį priedus. Po didžiaisiais varžtais esantys "Nord-Locks" užraktai užtikrina tvirtą ir ilgalaikį tvirtinimą.

Griebtuvo žarnas galima pravesti per greitąją jungtį arba iš rotatoriaus šono. Greitosios jungties svoris – 35 kg, aukštis – 64 mm. Didžiausia apkrova – 10 tonų.

Paprasta konstrukcija užtikrina ilgą tarnavimo laiką!

 

Paprasta naudoti

 

Greitąją jungtį įrengti ir naudoti paprasta! Viršutinį ir apatinį priedus galima atskirai pritvirtinti prie rotatoriaus ir griebtuvo.

Kai viršutinis tvirtinimo elementas uždedamas ant apatinio tvirtinimo varžtų, sulygiuokite greitąją movą. Dideli tvirtinimo varžtai lengvai įsikiša į sriegius ir yra tinkamose priveržimo padėtyse.

Uždėjus viršutinį priedą ant apatinio priedo varžtai sulygiuoja greitąją jungtį. Didelius tvirtinimo varžtus lengva įsukti į sriegius ir priveržti.

MOIPU greitoji jungtis padeda sumažinti prastovų laiką keičiant griebtuvus. Susikoncentruokite į savo darbus!

atgal