Apie mus Kontaktai
Sekite mus:

Facebook Google+ LinkedIn Instagram

Nepertraukiamo veikimo asfalto gamyklos

Nepertraukiamo veikimo asfaltbetonio gamyklos taip vadinamos, nes asfalto gamyba vyksta nuolat. Skirtingai nuo porcijinių asfalto gamyklų, užpildai ir bitumas maišomi džiovyklos cilindre. Dėl šios priežasties būgnas, kuris yra žymiai ilgesnis nei porcijinėse asfalto gamyklose, vadinamas maišymo cilindru. Revoliucinis šios technologijos bruožas yra tas, kad džiovyklos-cilindro paprastumas ir ekonomiškumas gali užtikrinti aukštą našumo lygį ir aukštos kokybės galutinį produktą, jei atliekami tikslūs žaliavos tyrimai.

Yra dviejų tipų ištisinio veikimo asfaltbetonio gamyklos: lygiagretaus srauto maišymo cilindras (paprasčiausiuose ir pigiausiuose įrenginiuose) ir priešpriešinės srovės įrenginiai, kurie šilumos mainų požiūriu yra efektyvesni.

Kaip ir tradicinėse gamyklose, džiovyklos-maišytuvo cilindre pagamintas asfaltas vėliau paduodamas į rezervuarus, kad vėliau būtų pakraunamas į sunkvežimius ir transportuojamas į kelių tiesimo vietą.

 

FAYAT Group tiekia visų tipų nepertraukiamo tipo asfaltbetonio gamyklas su MARINI-ERMONT prekės ženklu – mobilias, transportuojamas ir stacionarias.

atgal