Apie mus Kontaktai
Sekite mus:

Facebook Google+ LinkedIn Instagram

Porcijinės asfalto gamyklos

Porcijinio tipo asfalto mišinio gamyklos yra labiausiai paplitusios asfalto mišinių gamyklos pasaulyje. Jų populiarumą lemia tai, kad garantuojama aukščiausia kokybė ir maksimalus lankstumas. Asfaltas gaminamas partijomis kas 40-50 sekundžių, priklausomai nuo gamyklos pajėgumo ir maišymo specifikacijų.

Porcijomis asfaltą maišančių įrenginių privalumai

 

Medžiaga paimama iš objekto saugyklos ir kraunama į šaltus tiektuvus. Kiekvienas šaltas tiektuvas turi tam tikrą talpą medžiagoms ir turi savo ištraukimo diržą. Šiandien gamyklos turi mažiausiai keturias mišinių sudedamųjų dalių talpyklas, tačiau jų galima įrengti daug daugiau, priklausomai nuo darbo lankstumo ir medžiagos granulometrinės sudėties.

Medžiaga konvejerio juosta tiekiama į džiovyklės cilindrą, kad išgarintų drėgmę ir įkaitintų iki reikiamos temperatūros, taip paruošiant maišymui ir padengimui bitumu.

 

Nepertraukiamose porcijinėse gamyklose (priešingai nei nuolatinėse gamyklose) karšta medžiaga, užpildas ir bitumas pirmiausia pasveriami ir paduodami į maišytuvą. Sumaišius, asfaltas iš maišyklės pašalinamas į sandėliavimo konteinerį arba tiesiai į sunkvežimius. Štai kodėl porcijinės asfaltbetonio gamyklos garantuoja maksimalų lankstumą, puikų universalumą ir idealiai tinka miesto situacijoms, kai reikia laikytis skirtingų gamybos specifikacijų ir greitai reaguoti į skirtingus klientų poreikius.

 

Porcijinio tipo asfaltbetonio įrenginiai

MASTER TOWER porcijinio tipo asfaltbetonio įrenginiai  MASTER TOWER
CLASS TOWER porcijinio tipo asfaltbetonio įrenginiai

CT 240- CT 320 - CT 400

TOP TOWER porcijinio tipo asfaltbetonio įrenginiai

 TOP TOWER 2000

​ TOP TOWER 2500

​ TOP TOWER 3000

​ TOP TOWER 4000

BE TOWER porcijinio tipo asfaltbetonio įrenginiai

 BE TOWER 1500

​ BE TOWER 2000

​ BE TOWER 2500

​ BE TOWER 3000

XPRESS porcijinio tipo asfaltbetonio įrenginiai

​ XPRESS 1500

​ XPRESS 2000

​ XPRESS 2500

atgal