Apie mus Kontaktai
Sekite mus:

Facebook Google+ LinkedIn Instagram

Sužinokite daugiau

Išmanusis strėlės valdymas

Tikslus strėlės darbas su Išmaniuoju strėlės valdymu (IBC). Medvežių IBC sistema yra naujovė medvežių technikos srityje. Strėlę lengva ir tikslu valdyti: operatorius gali valdyti ne tik visą strėlę, bet ir strėlės galvutę. Sistema taip pat sumažina atliekamų suderinimų skaičių bei padidina strėlės konstrukcijų ir hidraulinių cilindrų patvarumą.


 

Supaprastintas strėlės funkcijų valdymas
IBC sistema leidžia valdyti visą krautuvą vienu metu, todėl jums nebereikės mokytis tuo pat metu valdyti kelis skirtingus strėlės judesius. Valdyti grėbtuvo judesius taip pat paprasta, kaip judinti ranką. Naudodami IBC sistemą pasieksite visas vietas, kuriose reikalingas grėbtuvas.

Elektrinio cilindro eigos slopinimas
IBC sistema taip pat pasižymi pagrindinių strėlės judesių krypčių elektrinio cilindro eigos slopinimu. Sistemoje įdiegtas cilindro eigos slopinimas sušvelnina strėlės judesius ir sustabdo pernelyg stiprų krovinio pakrovimą, taip pagerindamas vairavimo kokybę ir padidindamas strėlės patvarumą.

Operatoriaus pasirinktys
Operatorius gali pasirinkti IBC sistemos veikimo greitį bei reguliuoti skirtingų strėlės dalių greitį naudodamas strėlės prailginimą rankiniu būdu. Sistema įjungiama mygtuko paspaudimu.

Išmanusis strėlės valdymas yra lengvai naudojamas ir taupo laiką. Nuo šiol darbo ribos priklauso ne nuo mašinos pajėgumo, bet nuo operatoriaus. Įjungus Išmanųjį strėlės valdymą, niekad nenorėsite dirbti be jo.

atgal