Apie mus Kontaktai
Sekite mus:

Facebook Google+ LinkedIn Instagram

Medkirtė 1270G

Medkirtė JOHN DEERE 1270G sunaudoja žymiai mažiau kuro nei jos pirmtakė E serijos medkirtė, bet išvysto didesnę galią. Mažesnės kuro sąnaudos, iš pirmo žvilgsnio, mums gali pasirodyti ne tokios svarbios, tačiau įsivaizduokite kiek kuro sutaupysite per visą medkirtės gyvavimo laiką!!!

  • Medkirtė 1270G – efektyvi, universali bei produktyvi.
  • Turi tvirtą bei tikslią medžių kirtimo galvutę.
  • Sumontuota CH7 tvirta strėlė.
  • Pasižymi puikia darbine aplinka operatoriui.

 

JOHN DEERE 1270G medkirtės lankstinukas

JOHN DEERE G-serijos medkirtėse sumontuoti varikliai atitinka EURO4/FT4 išmetamųjų dujų emisijos standartą.  Tam, kad titiktų Euro 4 emisijos reikalavimus, variklio skyriuje buvo sumontuota:  DPF filtras, katalizatorius (DOC), bei AdBlue skysčio bakas mašinos rėme. Viskas tilpo variklio gaubtu ir operatoriaus darbinio ploto matomumas išliko toks pat geras, kaip ir buvo anksčiau.

Iki 200 kW padidinta variklio galia yra sąlyginai didelė šešiaratėms mašinoms, tokia pati, kaip ir aštuonratėse medkirtėse (anksčiau buvo tik 170 kW galios varikliai). Padidėjo sukimo momentas: 17 % šešiaratėse 6WD medkirtėse ir 5 % aštuonratėse 8WD medkirtėse. 

Patobulintame 1270G medvežės variklyje padaryti keli patobulinimai: sumontuoti nauji valdymo moduliai bei išvedžiota nauja elektros laidų pynė. Aukštos kokybės elektros jungtys sumažino galimus elektros sutrikimus, o nauji valdymo moduliai padidino mašinos valdymo sistemos efektyvumą. JOHN DEERE 1270G medkirtėje sumontuota galios valdymo sistema (angl. Processing Power Control (PPC)), taigi lengva ir paprasta reguliuoti mašinos galią bei ekonomiškai naudoti kurą skirtingomis darbinėmis sąlygomis. 

Medkirtę galima pasirinkti su fiksuota arba sukiojama kabina, kuri gali turėti ir išsilyginimo funkciją (angl. leveling). Patobulintoje besisukančioje kabinoje atsirado daugiau vietos operatoriaus kojoms, o kabinos interjerui naudojamos kokybiškos lengviau valomos apdailos medžiagos.  

Patikima TimberMatic H-16 valdymo programa palengvina G-serijos medkirčių valdymą, o taip pat padeda rinkti informaciją apie atliktus darbus. Kiekvienas operatorius gali lengvai susikonfiguruoti mašinos darbinius parametrus pagal savo norą, ko pasekoje darbas su sia mašina tampa greitas ir lengvas. Keletas sprendimų palengvino 1270G medkirtės aptarnavimą. Pvz. dabar sureguliuoti variklio vožtuvus užtrunka trumpiau, nei buvo iki šiol. JOHN DEERE tikslas – užtikrinti mašinos patikimumą ir didelį produktyvumą. 

 

Pagrindiniai techniniai parametrai

Du hidrosiurbliai 190 ir 180 cm³
Strėlės ilgiai 8,6 / 10 / 11,7 m
Maksimali galia 200 kW
Galimos kirtimo galvutės tinkančios šiam modeliui H423, H424H425H270 II serija
atgal