Apie mus Kontaktai
Sekite mus:

Facebook Google+ LinkedIn Instagram

Recikleriai / Stabilizatoriai

BOMAG dirvožemio perdirbėjai ir stabilizatoriai puikiai tvarko kiekvieną statybų vietą. Nuo automobilių stovėjimo aikštelių, kelių, sąvartynų ir užtvankų statybos iki pramoninių zonų, pagrindinių greitkelių, geležinkelio bėgių ir oro uostų – BOMAG recikleriai/stabilizatoriai naudojami įvairiausiose srityse. Galima naudoti kaip stabilizatorių ar perdirbimo mašiną. Unikali įranga skirta įvairioms naudojimo sritims, tokioms kaip asfalto smulkinimas, dirvožemio stabilizavimas ar šaltas perdirbimas. Kaip stabilizatorius skirtas kalkėms, cementui ir bitumams stabilizuoti, apatiniams sluoksniams, pamatams ir įkaitintiems apsauginiams sluoksniams tiesti. Kaip perdirbimo mašina skirtas esamo asfalto sluoksnio pulverizacijai ir tolesniam stabilizavimui. Patyrusi tarptautinė BOMAG specialistų komanda užtikrina, kad būtų tenkinami kiekvienos statybvietės reikalavimai, ir toliau diegia naujoves bei pirmauja.

Su BOMAG TELEMATIC vos vienu pelės paspaudimu galite bet kada gauti vietos ir veiklos duomenis ir efektyviau valdyti savo BOMAG technikos parką. Automatinės ataskaitos suteikia visišką kuro sąnaudų, tuščiosios eigos laiko ir transporto parko optimizavimo galimybių skaidrumą. BOMAG TELEMATIC taip pat apima laukiamos priežiūros ir aptarnavimo istorijos stebėjimą realiuoju laiku.

Savaeigiai recikleriai/stabilizatoriai

 

Pasirinkę BOMAG, renkatės kompetenciją, kokybę ir efektyvumą. Nesvarbu, ar jie kompaktiški, ar galingi, mūsų dirvožemio stabilizatoriai ir perdirbėjai yra puikus sprendimas kiekvienoje darbo vietoje. Nuo automobilių stovėjimo aikštelių ir kelių, sąvartynų ir užtvankų statybos, pramoninių objektų, greitkelių, geležinkelių ir oro uostų – BOMAG perdirbėjai yra labai universalūs. Mūsų unikalus gaminių asortimentas, kuris yra didžiausias pasaulyje, lengvai susidoroja su įvairiausiomis naudojimo sritimis, tokiomis kaip asfalto smulkinimas, dirvožemio stabilizavimas ar šaltas perdirbimas. Patyrusi tarptautinė ekspertų komanda užtikrina, kad reikalavimus atitiktų darbo vietoms tinkami įrengimai ir nuolat nustato naujas tendencijas.

Pasitikėkite BOMAG inžinierių žiniomis ir patys įsitikinkite, kaip darbai atliekami aukščiausiu lygiu.

 

Modelis Variklio
galia (kW)
Svoris
(kg)
Darbinis
plotis (mm)
RS 460 340 24 200 2 440
RS 500 390 24 900 2 250
RS 650 480 27 900 2 400

 

 

Traktoriais velkami recikleriai/stabilizatoriai 

 

Šiuolaikiniai traktoriai turi įspūdingą variklio galią: dabar juos galima naudoti ir sunkiems žemės kasimo darbams. Traktoriaus velkamas recikleris/stabilizatorius veikia galinio kardaninio veleno pagalba (pakanka 1000 aps./min). Traktoriaus velkamiems recikleriams/stabilizatoriams reiktų 200-450 AG priklausomai nuo pasirinkto modelio. Šio derinio privalumai akivaizdūs: investicijos nedidelės, sistema labai lengva ir manevringa, o traktorius statybvietėje gali atlikti ir kitas užduotis, todėl technikos panaudojimo efektyvumas yra aukštas.

Stabilizavimas dažnai yra pats protingiausias ir kartais vienintelis pasirinkimas tiek ekonomiškai, tiek ekologiškai. Gruntas, kurį galima pakartotinai panaudoti statybvietėje, neturėtų būti išvežtas, o tinkamai ir vietoje panaudotas. Įmaišant skirtingas rišančias medžiagas pagerinamos tankinimo savybės, paviršiai tampa stabilesni, didesnės laikomosios galios. Įmaišius cementą, net nestabilus gruntas gali būti paverčiamas laikančiuoju.

Ypač mažesnėse statybvietėse naudoti traktoriaus velkamą reciklerį/stabilizatorių tampa vis prasmingiau, mažėją grunto transportavimo sąnaudos. Frezavimo ir stabilizavimo agregatai – idealus automobilių parko papildymas statybos ir paslaugų įmonėms, kurios užsiima žemės kasimo ar grunto keitimo darbais.

 

Modelis

Min. galios poreikis
(AG) 

Svoris
(kg)

Darbinis
plotis (mm)

RS 250

200

4 450

2 520

RS 300

300

6 710

2 500

 

 

Rišamųjų medžiagų barstytuvai

 

Rišamųjų medžiagų barstytuvai užtikrina tikslius išbarstymo rezultatus. Tolygiai padengia miltelių pavidalo rišamąsias medžiagas, tokias kaip cementas, kalkės ar lakieji pelenai, kad stabilizuotų ir pagerintų pagrindą.

Iš anksto nustatytas rišamųjų medžiagų kiekis paskleidžiams naudojant automatines barstymo kiekio kontrolės sistemas. Bendras paskleidimo plotis gali būti sumažintas mechaniškai. Paprasta konstrukcija tik su keliais hidrauliniais komponentais padidina barstytuvo patvarumą.

 

Modelis

Svoris
(kg)

Darbinis
plotis (mm)

Talpa
(m³)

BS 3

1 290

2 400

3

BS 5

1 405

2 400

5

BS 10

5 960

2 400

10

BS 16

8 880

2 400

10

 

 

atgal