DEVELON hibridinis ekskavatorius pelnė apdovanojimą

Tai pirmasis tarptautinis apdovanojimas po DOOSAN prekinio ženklo pakeitimo į naują prekės ženklą – DEVELON. 14W EREV 14 tonų ratinis hibridinis ekskavatorius buvo pasirinktas kaip "novatoriškas produktas" SaMoTer parodoje Italijoje. Technika įvertinta kaip tinkama miesto infrostruktūros darbams, nes yra ekologiška, netarši dirbant tankiai apgyvendintose vietose, puikus matomumas operatoriui  ši technika pasižymi funkcionalumu siaurose erdvėse.

 

HDI 14 tonų ratinis ekskavatorius (modelis: 14W EREV), pelnęs SaMoTeR inovacijų apdovanojimą.

 

„SaMoTer“ inovacijų apdovanojimus technikai su pažangiausiomis technologijomis įteikia „Veronafiere“, Italijos prekybos ir mugių organizacija, kuri rengia „SaMoTer“ parodą.

Apdovanojimus pelnęs 14 W EREV gali pasigirti kompaktišku dizainu, mažesniu variklio dydžiu ir susijusiomis dalimis, kartu su akumuliatoriumi ir varikliu. Šis ekskavatorius gali lengvai dirbti siaurose erdvėse ir pastatuose, o operatoriaus saugumą padidina 360° vaizdo kamera.

Be to, ekskavatorius taip pat buvo pripažintas dėl gero sukibimo ir manevringumo dėka elektrinio variklio, todėl jis tinkamas miestų statyboms.

Pagrindinės ekskavatoriaus funkcijos yra elektrifikuotos, kad būtų didesnis efektyvumas, o dyzelinis variklis naudojamas tik kaip generatorius, todėl efektyviau naudojamas kuras – ekskavatorius 20% ekonomiškesnis. Vien tik elektriniu akumuliatoriumi ši technika gali veikti apie valandą, užtikrindama nulines emisijas ir mažą triukšmo lygį.

Veronoje (Italija) penkias dienas, gegužės 3–7 d., vyks tarptautinė paroda „SaMoTer“ (ji vyksta nuo 1964 m.), kurios specializacija – statybinė technika. DEVELON čia pristatys elektrinį mini ekskavatorių DX20ZE,  frontalinį krautuvą su „skaidriu kaušu“ bei jau minėtą hibridinį ekskavatorių, pelniusį inovacijų apdovanojimą.

Atgal