Manitou pristato riboto leidimo NewAG teleskopinių krautuvų seriją

Prancūzijos teleskopinių krautuvų gamintojas Manitou Group pristato ekskliuzyvinę riboto leidimo dviejų modelių (MLT 737 ir MLT 741) NewAg seriją, kurioje rasite daug krovos technikos inovacijų ir vieną iš didžiausių įrangos komplektaciją rinkoje. Iš 133 elitinių krautuvų vienas turėtų pasiekti ir Lietuvą.

Du Elite komplektacijos modeliai MLT 737-130 AG + ir MLT 741-140 V +, priklausantys NewAg serijai, skirti tiems naudotojams, kuriems reikia ne tik išskirtinai jų poreikius atitinkančios, bet ir itin komfortiškos krovos mašinos. Naujus krautuvus bus galima rinktis su dvejopomis (Powershift ir M-Vario Plus) transmisijomis. 

Šie išskirtiniai teleskopiniai krautuvai yra unikalaus dizaino, dažyti pilka, vadinamąja vulkanine spalva, simbolizuojančią našumą ir efektyvumą, o kontrastas su raudona ir juoda spalvomis pabrėžia mašinų dinamiką. Pirmą kartą nuo pasirodymo rinkoje ši serija turi 3D logotipą su NewAg ženklu ant durų, tartum asmeninį pasisveikinimą su operatoriumi. 

Pasak Manitou MLT produktų vadovo Kamilio Ruvrje (Camille Rouvrais), ši riboto leidimo serija skirta tiems, kurie ieško išskirtinės mašinos. „Mūsų technikos pirkėjams galėsime pasiūlyti tik jiems pritaikytą sprendimą. Šie du modeliai yra vieni iš geriausiai įrengtų rinkoje. Dizainas taip pat yra unikalus, su daugybe naujovių. Esame įsitikinę, kad mūsų klientai įvertins šią ribotą seriją tik teigimai", – sako jis.

Riboto leidimo krautuvai bus trijų komplektacijos lygių. Pirmasis sukurtas vartotojo patogumui. Šio komplektiškumo teleskopiniai krautuvai MLT 737-130 AG + ir MLT 741-140 V + turi odinę žemų dažnių slopinimo sėdynę, kuri užtikrina puikų sėdėjimo komfortą ir gerokai sumažina vibracijas, taip apsaugant operatoriaus nugarą. Vairas ir porankis taip pat dengti oda, kas suteikia salono interjerui aukštos klasės išvaizdos. Dvi SafeView kameros, esančios mašinos dešinėje ir gale, užtikriną dar didesnį saugumą ir patogumą operatoriui. Kabinoje taip pat rasite USB Bluetooth jungtį, radijo imtuvą su mikrofonu (100 W) ir Vision ekraną, kad būtų geriau matoma prietaisų skydelyje rodoma informacija. Beje, informacija jame pateikiama lietuvių kalba.

Likusi straipsnio dalis - profilt.lt

Atgal