DOOSAN pristatė naują frontalinių krautuvų seriją DL-7

Baigiantis metams, „Doosan Infracore“ kompanija pristatė naują frontalinių krautuvų seriją Doosan DL-7. Rinkos naujokai, pasak technikos kūrėjų, yra visiškai transformuoti – perrinkti nuo apačios iki viršaus tam, kad atitiktų naujus „Doosan“ klientų produktyvumo ir ekonomiškumo reikalavimus. Gamintojai siekė ir produktyvumo, ir ekonomiškumo, ir pagalvojo apie operatoriaus darbo konfortą:

  1. Atnaujinta kabina – ji tapo erdvesnė. Padidinto kaušo prasiskverbimo jėgą ir jį padidino, be to, įrengta kaušo pakrovimo sistema, kuri fiksuoja kaušo ir pakėlimo rankos padėtį pakėlimo metu;
  2. Patobulinta važiuoklės ašis, sutvirtinta rėmas, o tai leidžia ištverti sunkias darbo sąlygas;
  3. Atnaujintas matuoklių ekranas su antirekleksine danga;
  4. Įrengta išmani Doosan valdymo sistema (DSGS); krautuvas lengviau užvažiuoja į įkalnę; be to, lengva atlikti aptarnavimus;

 

Tačiau įdomiausia ir inovatyviausi sprendimai pasirodė šie:

  1. Nuotolinis piltelis, kuris atrakina duris.
  2. Permatomas kaušas – ne tai ne kaušas pagamintas iš stiklo, tačiau tai modernių technologijų panaudojimo rezultatas. Operatoriaus kabinos ekrane, krovimo metu, kaušas matomas permatomai, todėl galima matyti, kas yra priekyje. Operatoriams tampa daug lengviau dirbti.

Doosan atstovus galima pagirti ir už pristatomąjį video, kuris oientuotas į krautuvą ir į jo techninę pusę. Labai aišku, kai gali matyti ne tik dalis arba girdėti ne tik žodžius, bet ir kur tos dalys yra pačiame krautuve.

 

Detalesnę informaciją apie pakeitimus ir galite rasti čia.
Daugiau informacijos apie pristatymą galite rasti čia.

Atgal