Naujas klientų aptarnavimo centras Vilniuje

Spalio 21 d. oficialiai atidarėme naują klientų aptarnavimo centrą Vilniuje, Ušos g. 2.

1320 kv. m. bendro ploto aptarnavimo centras suprojektuotas ir pastatytas pagal sunkiajai technikai remontuoti ir aptarnauti keliamus reikalavimus, aprūpintas pačia moderniausia įranga. Aptarnavimo centrą sudaro gamybinė bei prekybinė-administracinė dalys.

Gamybinėse patalpose pagrindinės dirbtuvės  su pagalbiniais mechaninio agregatų remonto ir įrankių cechais sudaro apie 500 kv. m. Patalpose sumontuotas 12,5 t keliamosios galios kranas, įrengtos 3 įgilintos aptarnavimo linijos. Vienu metu šiose dirbtuvėse gali būti aptarnaujama ir remontuojama iki 8 sunkiosios technikos vienetų.

Įrengta atskira plovykla ir paruošimo patalpa suteiks galimybę įdėmiau apžiūrėti ir nustatyti problemines  remontuotinos technikos vietas, taip pat  grąžinti ją  vartotojams ne tik tvarkingą, bet ir švarią.  2 aukštų atsarginių dalių sandėlyje šiuo metu sandėliuojama apie 2500 skirtingų atsarginių dalių pozicijų. Gamybinės dalies darbuotojams įrengtos erdvios buitinės bei poilsio patalpos. Likusią pastato dalį sudaro 2 aukštų 460 kv. m. prekybinės administracinės patalpos. Pirmame aukšte įrengta klientų aptarnavimo salė, likusioje dalyje įsikurs įmonės darbuotojai ir administracija.
Uždaroji akcinė bendrovė  „INTRAC Lietuva“  atstovauja daugeliui gerai žinomų gamintojų, yra vienintelis įgaliotas John Deere Forestry, CASE Construction, Manitou, BOMAG prekinių ženklų  atstovas Lietuvos Respublikoje.

Turime savo atstovybes Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

„Šio centro atidarymas yra ilgai lauktas, sprendimo ieškojome jau nuo 2015 metų“, – teigia įmonės vadovas Rimantas Damkauskas. Po įmonės atstovybės perkėlimo į erdvesnes ir modernesnes patalpas 2015 metais Kaune,  naujo filialo atidarymo 2016 metais Panevėžyje, kitas logiškas žingsnis  buvo Vilniaus atstovybės modernizavimas.

Dabar Vilniuje galime aptarnauti daugiau technikos, darbus atlikti greičiau ir efektyviau, todėl neabejojame, jog mūsų klientai tai pamatys ir įvertins. Pagrindinis UAB „Intrac Lietuva“ tikslas yra gerinti parduodamos ir aptarnaujamos technikos remonto kokybę ir greitį, o tam turi sukurti geras darbo sąlygas  darbuotojams,  aprūpinti juos modernia įranga bei  įrankiais, nuolat mokyti.

Uždaroji akcinė bendrovė  „INTRAC Lietuva“  yra dukterinė Švedijos kompanijos  „INTRAC Group“ AB įmonė. “Intrac Group AB” yra vienintelis įgaliotas tiekėjas, atstovaujantis tokiems prekės ženklams kaip John Deere Forestry, Case Construction,  Manitou, Bomag, Massey Fergusson ir kt.  Šiuo metu atstovaujamoje teritorijoje Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje  skirtinguose miestuose veikia 13 prekybos ir  aptarnavimo padalinių, daugiau nei 50 mobiliųjų aptarnavimo ir remonto automobilių.

Pastatas  priklauso bendrovei UAB “Magolta”,  uždaroji akcinė bendrovė “Intrac Lietuva”  juo naudosis ilgalaikės nuomos teise. Bendros investicijos į pastato statybą ir įrengimą siekia 1,8 mln. eurų.

Šia proga surengėme atidarymo šventę, kuri vyko spalio 17 d. naujame aptarnavimo centre. Dalijamės keliomis akimirkomis iš renginio.

Atgal