Renginys "Build the Future"

Vis daugiau ir daugiau statybų aikštelių naudoja alternatyvią energiją. Manitou taip pat žengia šiuo keliu su OXYGEN serijos krautuvais. Š. m. balandžio 21 d. surengė virtualų pristatymą "Build the Future" (liet. "Statyk ateitį") ir pristatė patobulintą ekskavatorinių krautuvų Manitou MBL seriją, teleskopinių krautuvų, skirtų sunkioms sąlygoms, Manitou MXT serijos patobulinimus bei Manitou MRT serijos krautuvų patobulinimus (pagerintas matomumas, palengvintas įlipimas į kabiną iš visų pusių ir pagerino išmetamųjų dujų emisiją, o šių metų pabaigoje bus galima pristatyti Manitou MRT 2126 Vision+.

Pristatymo metu skirtas dėmesys ir ekologijai. Gamintojai deklaravo tokius posakius kaip geresnis gyvenimas - geresnė planeta. Protingi, švarūs  ir saugūs planetai. Gamintojai nusprendė visus keltuvus žmonėms kelti pakeisti į hibridinius arba elektrinius ir dirbti pilnu pajėgumu, jog visi teleskopiniai krautuvai būtų pakeisti į elektrinius arba hibridinius.

Renginsy "Build the future" (liet. statykime ateitį") įvyko šių metų balandžio 21 d. 18.00 val.

Daugiau informacijos galite surasti specialiai šiam įvykiui sukurtoje svetainėje buildthefuture/manitou.com , o visą pristatymo video galite surasti mūsų youtube kanale bei facebook paskyroje.

 

Daugiau informacijos apie MRT krautuvus ir taip pat straispnyje: Universalusis „Manitou“ MRT: krautuvas, kranas ir platforma viename.

Atgal