ULM teleskopinis krautuvas apdovanotas „European Rental Awards“ prizu

2022 m. birželio 15 d. Rygoje (Latvija) vykstančioje "European Rental Awards 2022" apdovanojimų ceremonijoje "Manitou Group", pasaulinis krovos, žmonių kėlimo platformų ir žemės ūkio technikos gamintojas, laimėjo "Metų gaminio prizą". Šiuo apdovanojimu grupė įvertinta už MANITOU itin kompaktiško teleskopinio krautuvo, žinomo ULM pavadinimu, kokybę. Apdovanojimas patvirtina grupės įsipareigojimą tenkinti nuomininkų reikalavimus, laikantis ERA (Europos nuomos asociacijos) rekomendacijų.

Europos nuomos asociacijos apdovanojimai, kuriuos kasmet organizuoja ERA ir KHL Press Group, skirti pagerbti geriausius įrangos gamintojus už jų gaminius, paslaugas ir visuotinį požiūrį į įrangos nuomininkus. Žiuri, sudaryta iš didžiųjų Europos nuomos bendrovių vadovų, "Metų gaminio" kategorijoje iš 20 pateiktų pertendentų išrinko ULM teleskopinio krautuvo modelį dėl jo kompaktiškumo - 1,49 m pločio ir mažiau nei 2 m aukščio – ir inovacijų, įdiegtų siekiant pagerinti naudojimo saugą. Vertinimo komisija taip pat įvertino ULM serijos teleskopinio krautuvo transportavimo galimybes, kai gabenamo krautuvo svoris yra mažesnis nei 3 tonos, tad ULM galima pakrauti į priekabą, kurios bendroji masė yra 3500 kg, o tai optimizuoja nuomininkų pakrovimo ir iškrovimo laiką.

Krautuvą MANITOU ULM galima pervežti priekaba, kurios bendroji masė yra 3500 kg.

Alainas Becque'as, "Manitou Group" viceprezidentas, atsakingas už technikos pardavimus ir pagrindinius klientus, džiaugėsi šiuo apdovanojimu: "Labai didžiuojamės gavę šį apdovanojimą. Tai yra svarbus didžiausių Europos nuomos rinkos dalyvių pripažinimas. Visada glaudžiai bendradarbiavome su daugeliu savo nuomos klientų, kad pasiūlytume jų lūkesčius visiškai atitinkančius sprendimus. Visada siekiame diegti naujoves ir kartu mažinti jų TCO (Total Cost of Ownership – bendra nuosavybės kaina). Šis apdovanojimas – tai papildomas motyvacijos šaltinis, kuris skatina patenkinti dar daugiau reikalavimų didelį potencialą turinčiame sektoriuje".

Metų pabaigoje laukiame pirmųjų MANITOU ULM serijos teleskopinių krautuvų ir Lietuvoje!

Atgal