John Deere G-serijos medvežės – tai aukštos kokybės miško technikos mašinos, kurios yra suprojektuotos dirbti miško retinimo ir pagrindinio kirtimo zonose.  John Deere G-serijos medvežės turi puikią variklio galią ir traukos kombinaciją.  Specialiai suprojektuotas manipuliatorius leidžia pasiekti gerus rezultatus. Medvežės pasižymi ergonomiška darbo aplinka operatoriams. Besisukanti ir įvairių lygių automatiškai nusistatanti kabina, užtikrina optimalų matomumą darbo zonoje.  Priklausomai  nuo medienos ruošos darbų, John Deere siūlo mažas, vidutinio dydžio ir dideles medvežes, kaip geriausią sprendimą miškininkystės pramonėje.

Kaip pasirinkti tinkamas medvežes?

Medvežės – tai medienos transportavimo mašinos, kurios padeda greičiau ir paprasčiau pervežti medieną iš vienos vietos į kitą. Ši miško technika  šiandien yra labai populiari, ir tai nekelia nuostabos – juk visada yra ieškoma galimybių, galinčių padėti tam tikrus darbus atlikti greičiau. Vis dėlto, neretai keliamas klausimas, kokie pasirinkimai gali būti pačiais geriausiais – juk įvairios miško technikos pasirinkimas yra iš tiesų labai platus.

Svarbiausia – kokybė

Renkantis tinkamą miško techniką svarbiausiu kriterijumi turėtų būti kokybė – juk visada yra tikimasi, kad pasirinkta produkcija tarnaus pakankamai ilgą laiką. Taigi, svarbu įsitikinti, kad tam tikro gamintojo siūlomos medvežės yra aukščiausios kokybės. Vienas palankiausių pasirinkimų – tai John Deere medvežės, kuriomis yra prekiaujama daugiau nei 80 pasaulio šalių. Šio gamintojo miško technika yra užsitarnavusi tikrai puikią reputaciją, todėl visada galima būti užtikrintiems, kad tokiu pasirinkimu nusivilti neteks.

Medvežių klasė

Medvežės yra skirstomos į tris pagrindines klases: mažos klasės medvežės yra pritaikytos miško retinimo bei plyno kirtimo darbams. Šių medvežių keliamoji galia yra nuo devynių iki 11 tonų; vidutinio dydžio medvežės taip pat yra pritaikytos miško retinimo bei plyno kirtimo darbams, tačiau jų keliamoji galia yra kiek  didesnė – nuo 12 iki 13 tonų; didelės medvežės yra pritaikytos dirbti itin nepalankiomis miškininkystės sąlygomis, jų keliamoji galia yra nuo 15 iki 19 tonų.

Medvežių kaina

Pirkėjams gana dažnai svarbu ir tai, kokia yra medvežių kaina. Jei norite miško techniką įsigyti tikrai palankia kaina, puikia pasirinkimo galimybe gali būti naudotos medvežės, kurios paprastai kainuoja pigiau nei visiškai naujos. Naudota medvežė, perkama iš patikimų pardavėjų, bus tokia pat kokybiška, kaip ir nauja, taigi, tikrai neverta nerimauti, kad naudota produkcija bus prastesnė.

Pardavėjai visuomet gali padėti išsirinkti tinkamiausią miško techniką, tad tuomet, jei kiltų tam tikrų klausimų, tiesiog galite susisiekti su pardavėjais, ir jie suteiks jums visą reikalingą informaciją.  Pasikonsultavę su specialistais galėsite gauti visą svarbiausią informaciją, kuri jums pravers renkantis tinkamiausią miško techniką.

 

Vilma Venckutė
Miško technikos pardavimų vadybininkė
Telefonas: +370 686 04130
vilma.venckute@intrac.lt