DEVELON buldozeriai

 

DEVELON buldozeris DD130


Nuo šiol “INTRAC Lietuva” gali pasiūlyti DEVELON buldozerius, kurie yra galingi ir lengvai valdomi. DEVELON buldozeriai turi efektyvią hidrostatinę pavarą, 2D sistemos reguliuojamus stūmimo peilius (verstuves), paprastą valdymą, ypač patogią operatoriaus kabiną ir puikų matomumą, kuris dar labiau pagerina operatoriaus komfortą ir padidina darbo našumą.

 

DEVELON DD130 – vidutinio dydžio buldozeris keičiantis požiūrį į gyvenamosios ar komercinės paskirties statybos darbus. Ši technika gali būti pritaikyta ir miškininkystėje, taip pat tiesiant pėsčiųjų takus ar kelius, įrengiant automobilių stovėjimo vietas. Visur kur reikia paruošti tinkamą pagrindą statyboms.

 

Didelis DEVELON buldozerio kabinos langų plotas pagerina matomumą. Nuožulnus variklio gaubtas neužstoja vaizdo priekyje.

Didelis kabinos langų plotas, nuožulnus variklio gaubtas, gale sumontuoti radiatoriai ir hidraulinės alyvos aušintuvai bei supaprastinta priekinė dalis neužstoja operatoriui tvarkomos teritorijos vaizdo. Nesvarbu, ar dirbsite perpildytoje statybvietėje, ar siaurose vietose, viską matysite puikiai.

DEVELON DD130 buldozeryje standartiškai montuojamos 2D sistemos.

 

DEVELON DD130 buldozeryje standartiškai montuojamos 2D sistemos, kurių pagalba bet kokius grunto lyginimo darbus atliksite ir greičiau, ir lengviau. Nustatykite vieną įvestį, o sistema išlaikys peilio (verstuvės) nuolydį be jokių GPS ar lazerių ir palengvins tikslų greideriavimą bet kokio lygio operatoriams, užtikrindama, kad baigtas darbas būtų atliktas efektyviau ir tiksliau.

DEVELON buldozerio DD130 erdvi kabina, sukurta taip, kad būtų užtikrintas puikus komfortas dirbant ilgas darbo valandas. 8 colių jutiklinis ekranas, galinio vaizdo kamera ir aukščiausios kokybės valytuvais – viskas ko reikia efektyviam ir saugiam darbui. Reguliuojama pneumatinė sėdynė sumažina vibracijas nelygiose vietose – tai geriausias pasirinkimas siekiant komforto.

Dirbktite saugiai ir patogiai su DEVELON technika!

 

DEVELON statybinės technikos atstovas Lietuvos – "INTRAC Lietuva".

Daugiau informacijos apie DEVELON buldozerius: https://www.intrac.lt/develon-buldozeriai

 

Atgal