John Deer medkirtės

„John Deer“ medkirtės – labai populiari miško technika, kuri yra pritaikyta medžių kirtimui. Ši įranga padeda daug greičiau, patogiau, ir, žinoma, saugiau atlikti miško kirtimo darbus, todėl verta pagalvoti apie tai, kurią iš siūlomų galimybių vertėtų pasirinkti. „John Deer“ gali pasiūlyti iš tiesų nemažą miško kirtimo technikos pasirinkimą, tad atsižvelkite į pagrindinius medkirčių duomenis, ir tai padės jums paprasčiau rasti tinkamiausius pasirinkimus.

„John Deere 1070G“ medkirtė su galios valdymo procesoriumi yra pritaikyta ankstyvam medžių retinimui. Ši medkirtė yra paprastai valdoma ir produktyvi. Nors yra gana maža, tačiau labai manevringa ir galinti prasibrauti net ir pro tankiausias miško vietas. Ši medkirtė turi sumontuotą turbiną ir 6,8 l variklį.
„John Deere 1170G“ medkirtė yra lengvai valdoma ir taupanti kurą. Šio modelio medkirtės gali būti su 6 arba su 8 ratais, jos yra labai patogios operatoriui, ir nereikalaujančios ypatingų pastangų kertant medžius. Šio modelio medkirtės turi 6,8 l variklį su turbo įpūtimu bei itin galingą darbinį siurblį, padedantį sukurti daugiau galios. „John Deere 1170G“ medkirte galima dirbti trimis skirtingais galios lygiais.
„John Deere 1270G“ medkirtė yra tausojanti kurą, tačiau išvystanti tikrai didelę galią. Ši medkirtė turi itin tvirtą medžių kirtimo galvutę, sumontuotą CH7 strėlę, ir yra itin patogi operatoriui. Dar viena svarbi šios medkirtės ypatybė – tai paprastas aptarnavimas, kuris nereikalauja didelių investicijų.
„John Deere 1470G“ medkirtės techniniai duomenys yra beveik tokie pat, kaip ir 1270 G modelio, tačiau 1470G medkirtė turi didesnę (CH9) strėlę ir kitokį priekinį rėmą.  1470G yra didžiausia „John Deer“ medkirtė, tačiau ji pasižymi tokiu pat patogumu, kaip ir kiti šio gamintojo medkirčių modeliai. Strėlės cilindrai sumontuoti lygiagrečiai medkirtės rėmui, todėl buvo pagerintos žarnų ir elektros instaliacijos. Be to, toks sprendimas leido pagerinti darbinio lauko matomumą.